RAFAŁ GOTOWIEC Z POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO NOWYM RADNYM RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Rafał Gotowiec z Polskiego Stronnictwa Ludowego zajął w Radzie Powiatu Przasnyskiego miejsce zmarłego, ś.p. Piotra Marchlińskiego, wieloletniego radnego, również  z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. Po wygaszeniu mandatu ś.p. Piotra Marchlińskiego przez komisarza wyborczego, Rafał Gotowiec złożył podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego uroczyste ślubowanie i oficjalnie objął mandat radnego.

Rafał Gotowiec kandydował z tego samym okręgu (Gmina Przasnysz, Gmina Czernice Borowe i Gmina Krasne) także z PSL i uzyskał po Piotrze Marchlińskim i Mariuszu Szemplińskim (PSL) – trzeci wynik.

Nowy radny powiatowy ma 34 lata, wykształcenie wyższe oraz bogate doświadczenie zawodowe i społeczno – polityczne.

Wykształcenie

Ukończył Społeczną Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, studia na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie Zarządzania przedsiębiorstwem, studia podyplomowe w zakresie Menadżer Jakości, Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, Wydział Nauk Politycznych, studia na kierunku politologia w zakresie administracji publicznej oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Nauki o Żywności, studia podyplomowe w zakresie Polityki Rolnej w Unii Europejskiej „AGRO-UNIA”.

Doświadczenie zawodowe

W latach 2004 – 2016 przeszedł szczeble zawodowe od stażysty do zastępcy kierownika w Biurze Powiatowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Przasnyszu. Obecnie zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chorzelach.

Działalność społeczno – polityczna

Od 2015 – Członek Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrze,

Od 2011 – Członek Zarządu Auto Moto Klubu „Rzemieślnik” w Przasnyszu,

Od 2001 – Członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrze,

2006 – 2014 – Radny Rady Gminy w Czernicach Borowych, Przewodniczący Komisji Budżetowej,

VII 2014 – XI 2014 – Przewodniczący Rady Gminy w Czernicach Borowych,

Żonaty, dwoje dzieci.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments