Przygotowania AMK Rzemieslnik do Świątecznej Zbiórki Żywności

Wczoraj w godzinach wieczornych członkowie przasnyskiego AMK Rzemieślnik przeszli szkolenie przygotowujące ich do pracy wolontariuszy w czasie Świątecznej Zbiórki Żywności.

Świąteczna Zbiórka Żywności to projekt realizowany przez Banki Żywności, które współpracują z Federacją Polskich Banków Żywności. Celem akcji jest zebranie jak największej ilości żywności, która zostaje przekazana  osobom zagrożonym niedożywieniem. Dodatkowym elementem projektu jest  zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem ubóstwa i niedożywienia w Polsce. Pierwsza zbiórka odbyła się w 1997 roku  od tamtej pory każdego roku w sklepach na terenie całej Polski przed świętami Bożego Narodzenia zbierana jest żywność.
W tym roku zbiórka odbędzie się w dniach 29.11 – 1.12. 2013 w większości przasnyskich marketów. Przez te trzy dni będziemy mogli ofiarować podstawowe produkty najbardziej ich potrzebującym. W sklepach rozstawione zostaną specjalne kosze, do których każdy z nas będzie mógł wrzucić coś od siebie.
Dodatkowo AMK Rzemieślnik przygotowało różne atrakcje dla obecnych. (parking przy sklepie Biedronka przy dworcu PKS).
Obecność obowiązkowa!Sprawdź również

Motomikołaje 2017 już 3 grudnia na przasnyskim Rynku!!!

Przedstawiamy Wam oficjalny plakat tegorocznej imprezy MOTOMIKOŁAJE 2017. Już dziś zapraszamy wszystkich na Rynek Miejski …

error: ZAKAZ KOPIOWANIA!!!!