Przez jeden dzień był Burmistrzem Przasnysza

Jednodniowa kadencja Bernarda Sosina to efekt udziału w licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w czasie które mieszkaniec Przasnysza wylicytował „Dzień w fotelu Burmistrza Przasnysza”.

Do realizacji wygranej doszło 29 stycznia. Był to bardzo pracowity dzień. Zaczął się już o 7.30 – od rozmowy przy kawie z burmistrzem Waldemarem Trochimiukiem. Potem pan Bernard wziął udział w roboczej naradzie z szefami wydziałów Urzędu Miasta Przasnysz, podczas której były omawiane bieżące działania wydziałów oraz pilne potrzeby miasta i jego mieszkańców.

„No to do roboty” – zakończył naradę Bernard Sosin, i wszyscy rozeszli się do swoich zadań, a pan Bernard z przewodnikiem w postaci burmistrza Waldemara Trochimiuka ruszył na zwiedzanie Urzędu Miasta.
Bernard Sosin odwiedził też kilka miejskich jednostek, był w Miejskim Przedszkolu nr 2 (gdzie podbił serca przedszkolaków), Szkole Podstawowej nr 3 i Szkole Podstawowej nr 2. Atrakcją była też samochodowa wycieczka po mieście oraz wizyta w modernizowanym budynku przy ul. Dąbrowskiego oraz w „Centrum Przasnysza”. „Burmistrz” udzielił też kilka wywiadów.

Wrażeń było sporo, tylko siedzenia w fotelu burmistrza prawie wcale. Niemniej mamy nadzieję, że panu Bernardowi się podobało.

UM Przasnysz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments