Przasnyszanka Paulina Tadrzak rozpoczyna swoją przygodę z modelingiem.

Nasza mieszkanka 20-letnia Paulina Tadrzak rozpoczyna swoją przygodę z modelingiem. Paulina może pochwalić się idealną sylwetką i 175 cm wzrostu. Na co dzień mieszka w Trójmieście i próbuje swoich sił na castingach znanych marek modowych. Bardzo często udaje jej się brać udział w różnych pokazach znanych projektantów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z wybiegiem dla modelek ?

–  Moja przygoda z wybiegiem i światem mody zaczęła się dość nietypowo. Na początku roku dostałam wiadomość na FB z zaproszeniem na casting do gdyńskiej agencji modelek. Byłam bardzo zaskoczona i jednocześnie zadowolona, bo gdzieś tam z tyłu głowy od dłuższego czasu pojawiały się myśli, czy nie spróbować swoich sił w tym kierunku. Właścicielka agencji zobaczyła we mnie potencjał i zachęciła do pójścia na kolejny casting, tym razem przed corocznym pokazem mody Amber Look, który odbywa się w Gdańsku. Zostałam wybrana jako jedna z modelek i po paru dniach prób i przymiarek miałam przyjemność postawić pierwsze kroki na wybiegu. Z czasem pojawiało się coraz więcej zaproszeń na sesje, czy wybiegi. Jestem bardzo szczęśliwa, bo od stycznia udało mi się pójść już w kilku pokazach, a także mam już zaplanowanych parę na najbliższy czas.

Czy masz swoich ulubionych projektantów ?

– Jednymi z moich ulubionych projektantów są Joanna Przetakiewicz, Gosia Baczyńska oraz Maciej Zień,którego stylizacje miałam już przyjemność prezentować dwa razy na wybiegach w Trójmieście. Podobają mi się także projekty finalisty programu Project Runway – Patryka Wojciechowskiego, z którym także miałam już okazję współpracować. A w zeszłą sobotę (9.09) w ramach pokazu Marka Wspiera Markę w Gdyni, odkryłam i zaprezentowałam kolekcje nowych, obiecujących projektantów takich jak Maciej Soja, czy Hojnatzka.

Czy chcesz się rozwijać właśnie w tym kierunku ?

– Tak, jak najbardziej. Jestem otwarta na wiele propozycji współpracy związanych ze światem mody. Tak jak wspominałam, przede mną jeszcze parę pokazów i sesji, co jest dla mnie naprawdę dużym osiągnięciem. Spełniam swoje marzenia, poznaję masę niesamowitych ludzi i to jest właśnie to, co sprawia mi niesamowitą radość. Najważniejsze jest dla mnie jednak to, że w tym wszystkim co robię wspierają mnie rodzice, brat i przyjaciele.

Jakie są Twoje plany na przyszlość ?

– Odnośnie planów na przyszłość, naprawdę nie wiem jak wszystko się potoczy. Dużo rzeczy dzieje się dość spontanicznie, czasami z dnia na dzień dostaję propozycję pokazu czy sesji. Jednak istotne jest dla mnie to, by skończyć studia. W październiku rozpoczynam drugi rok na Uniwersytecie Gdańskim i jak dotychczas udało mi się pogodzić naukę, zarówno jak i modeling.

Gdzie teraz będziemy mogli Ciebie zobaczyć na wybiegu dla modelek ?

– Na wybiegu modowym będzie mnie można zobaczyć już w najbliższą sobotę (16.09) w Starym Maneżu w Gdańsku, kolejny pokaz przewiduję na 6.10 w Hotelu Sheraton w Sopocie.

Rozmawiał Łukasz Chrostowski

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments