Przasnysz. Zamaskowani włamywacze chcieli wtargnąć do domu. Przepłoszyła ich właścicielka.

Wczoraj po zapadnięciu zmroku doszło do próby zuchwałego włamania do domu na osiedlu domów jednorodzinnych w sąsiedztwie ul. Rolniczej w Przasnyszu. Zamaskowani mężczyźni wyważyli drzwi balkonowe, ale nie udało im się zdobyć łupu, ponieważ na ich drodze stanęła właścicielka posesji.

 

– 28 stycznia o godz. 18.20 w Przasnyszu na ul. Bukszpanowej, dwóch zamaskowanych mężczyzn poprzez wyważenie drzwi balkonowych do domu jednorodzinnego, usiłowało dokonać kradzieży. Sprawcy tuż po wyważeniu drzwi balkonowych, zostali spłoszeni przez właścicielkę domu – informuje asp. sztab. Krzysztof Błaszczak.

 

Wydział kryminalny przasnyskiej policji zabezpieczył ślady włamania i prowadzi intensywne śledztwo mające na celu ustalenie personaliów włamywaczy.

 

M. Jabłońska


 

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kiki
Kiki
27 dni temu

Łapać dziadów… Idą na bezczelnego. Który to już raz … Miasto monitorowane …

Turysta
Turysta
27 dni temu

Wystarczy wzmocnić drzwi balkonowe . To słaby punkt . Dobra zasuwa wystarczy

Marcin
Marcin
26 dni temu

Trzeba było zadzwonić po Policję, a samemu się schować gdzieś i tą chwilę zaczekać, poczuliby się swobodnie, a wpadli by na gorącym uczynku. Może to Ci sami co już okradali inne domy.

mokre
mokre
26 dni temu
odpowiada  Marcin

policja jest zajeta pilnowaniem restrykcji po drugie tylko chceli sie wlamac wiec mala szkodliwosc i sprawa bylaby umozona

Żaneta
Żaneta
26 dni temu
odpowiada  Marcin

Hibihi
Nasza Policja nie przyjeżdża do takich blachych spraw,pewnie dawali mandat jakiemuś pieszemu ze nie ma odblasku

Ait
Ait
26 dni temu

Powinno się złapać takich sku…. nòw i pobcinać łapy

Łukasz
Łukasz
26 dni temu

Wiele ray tak jest żemajstrzy jak coś robią i zauważą wartościowe przedmioty to powiedza komuś albogdzie sa kamery itd, wiec czasem nalezy sprawdzic firmę