Przasnysz przywitał Nowy Rok 2020 [FOTO]

Miejski Sylwester 2019 na Rynku w Przasnyszu przeszedł do historii. Wraz z burmistrzem Łukaszem Chrostowskim Nowy Rok powitały setki mieszkańców naszego miasta i okolic.

Wczoraj na Rynku Miejskim w Przasnyszu, punktualnie o godzinie 22:00, rozpoczęła się pierwsza od wielu lat miejska impreza sylwestrowa. Tłumnie przybyłych mieszkańców swoimi mixami powitał Dj Despassato. Scenę następnie przejęli chłopaki z zespołu Martess oraz Active i to z ich muzyką wkroczyliśmy w nowy, 2020 rok.

Mimo wielu obaw zabawa przebiegła bardzo spokojnie i kulturalnie.  Nie zanotowano żadnych bójek, czy występków chuligańskich.  Nad bezpieczeństwem uczestników cały czas czuwała policja oraz służby porządkowe. Wszystko to połączone z bardzo wysoką frekwencją sugeruje, że przyszłego Sylwestra w Przasnyszu spędzimy również „pod chmurką”.

Organizatorami wydarzenia byli Miejski Dom Kultury oraz Miasto Przasnysz.

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 rok temu

„Mimo wielu obaw zabawa przebiegła bardzo spokojnie i kulturalnie.  Nie zanotowano żadnych bójek, czy występków chuligańskich.  Nad bezpieczeństwem uczestników cały czas czuwała policja oraz służby porządkowe. Wszystko to połączone z bardzo wysoką frekwencją sugeruje, że przyszłego Sylwestra w Przasnyszu spędzimy również „pod chmurką”. ”

Tak. Jeśli radni PiS i PPP nie obetną funduszy…

magdalena
magdalena
1 rok temu
odpowiada  Piotr

i chyba obcieli wiec pewnie nie będzie sylwestra pod chmurką?

Piotr
Piotr
1 rok temu
odpowiada  magdalena

Uważam, że imprezy będą, nie wzrośnie natomiast ich jakość. Lepsze zespoły chociażby.