Przasnysz ma swój logotyp. Autorem Maciej Małecki.

Konkurs na logotyp Miasta Przasnysz został rozstrzygnięty. Autorem zwycięskiego projektu jest Maciej Małecki, utalentowany grafik z Przasnysza.

 

Gratulujemy i dziękujemy Maciejowi, którego projekt logotypu został wybrany jako zwycięski spośród 16 różnych propozycji. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za serce włożone w swoje prace. Już niedługo nasz logotyp będzie w mieście bardzo widoczny – podsumował konkurs burmistrz Łukasz Chrostowski.

Chciałem pokazać moją miłość do miasta. Serce przytulające nazwę Przasnysz. „Kanciasty” kontur symbolizuje natomiast granicę – mówi naszemu portalowi Maciek.  – Najlepiej wyjaśni to poniższa infografika – dodaje.

Gratulujemy zwycięzcy!

guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
10 miesięcy temu

Wielka Orkiestra już była…

olekx
olekx
10 miesięcy temu

Napiszcie, kto to wybrał!!!!!!!!!!!!!!

MIRA
MIRA
10 miesięcy temu

I <3 PRZASNYSZ

Artur
Artur
10 miesięcy temu

Logotyp to graficzny wyznacznik czegoś, w tym przypadku miasta, jego szczególnych cech, charakteru, taka reklama w pigułce, a tu mamy opis uczuć autora do miasta, więc nie na temat, bez sensu.. Miłość jest wszędzie na świecie i to akurat nie wyróżnia Przasnysza. Praca jest dobra graficznie ale żadne nawiązanie do Przasnysza, no chyba że do choinkowej reklamy miasta przy rondzie…

Maria
Maria
10 miesięcy temu

Wygląda ladnie. Szkoda, że nie ma innych propozycji pokazanych, bo ta z Przasnyszem się niestety nie kojarzy.

Mati
Mati
10 miesięcy temu

Fajne, tylko zamiast tego serca grafik mógłby zrobić napis z wtopionym (tak samo kanciastym) herbem miasta. Ciekawe jakby wyglądało ?

Edek
Edek
10 miesięcy temu

ufff… myślałem że tylko ja mam mieszane uczucia…. Praca ok, ale bardziej mi się kojarzy z WOŚP lub oddziałem kardiochirurgi w Przasnyszu 🙂
Ale brawa dla Autora, wszystkim nie dogodzisz więc się nie przejmuj, Twoja praca została doceniona i wygrała.

Dorota
Dorota
10 miesięcy temu

Kojarzy się z logo dla szpitala

Jasiek
Jasiek
10 miesięcy temu

Kardiologia Prza Snysz

Marek
Marek
10 miesięcy temu

Wszystko pięknie, ale tak się nie dzieli wyrazów w języku poskim – powinno być w pierwszej linijce PRZAS – , a w drugiej -NYSZ. Jasne, że tak wygląda gorzej, ale jest poprawne ortograficznie. Nie wiem, czy jest sens taki logotyp z błędem ortograficznym upowszechnić , a potem się wstydzić….

Edek
Edek
10 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Mylisz się, jest poprawnie.

Dfg
Dfg
10 miesięcy temu

Dobrze że nie tęczowy