Przasnysz ma swój logotyp. Autorem Maciej Małecki.

Konkurs na logotyp Miasta Przasnysz został rozstrzygnięty. Autorem zwycięskiego projektu jest Maciej Małecki, utalentowany grafik z Przasnysza.

 

Gratulujemy i dziękujemy Maciejowi, którego projekt logotypu został wybrany jako zwycięski spośród 16 różnych propozycji. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za serce włożone w swoje prace. Już niedługo nasz logotyp będzie w mieście bardzo widoczny – podsumował konkurs burmistrz Łukasz Chrostowski.

Chciałem pokazać moją miłość do miasta. Serce przytulające nazwę Przasnysz. „Kanciasty” kontur symbolizuje natomiast granicę – mówi naszemu portalowi Maciek.  – Najlepiej wyjaśni to poniższa infografika – dodaje.

Gratulujemy zwycięzcy!

guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
7 miesięcy temu

Wielka Orkiestra już była…

olekx
olekx
7 miesięcy temu

Napiszcie, kto to wybrał!!!!!!!!!!!!!!

MIRA
MIRA
7 miesięcy temu

I <3 PRZASNYSZ

Artur
Artur
7 miesięcy temu

Logotyp to graficzny wyznacznik czegoś, w tym przypadku miasta, jego szczególnych cech, charakteru, taka reklama w pigułce, a tu mamy opis uczuć autora do miasta, więc nie na temat, bez sensu.. Miłość jest wszędzie na świecie i to akurat nie wyróżnia Przasnysza. Praca jest dobra graficznie ale żadne nawiązanie do Przasnysza, no chyba że do choinkowej reklamy miasta przy rondzie…

Maria
Maria
7 miesięcy temu

Wygląda ladnie. Szkoda, że nie ma innych propozycji pokazanych, bo ta z Przasnyszem się niestety nie kojarzy.

Mati
Mati
7 miesięcy temu

Fajne, tylko zamiast tego serca grafik mógłby zrobić napis z wtopionym (tak samo kanciastym) herbem miasta. Ciekawe jakby wyglądało ?

Edek
Edek
7 miesięcy temu

ufff… myślałem że tylko ja mam mieszane uczucia…. Praca ok, ale bardziej mi się kojarzy z WOŚP lub oddziałem kardiochirurgi w Przasnyszu 🙂
Ale brawa dla Autora, wszystkim nie dogodzisz więc się nie przejmuj, Twoja praca została doceniona i wygrała.

Dorota
Dorota
7 miesięcy temu

Kojarzy się z logo dla szpitala

Jasiek
Jasiek
7 miesięcy temu

Kardiologia Prza Snysz

Marek
Marek
7 miesięcy temu

Wszystko pięknie, ale tak się nie dzieli wyrazów w języku poskim – powinno być w pierwszej linijce PRZAS – , a w drugiej -NYSZ. Jasne, że tak wygląda gorzej, ale jest poprawne ortograficznie. Nie wiem, czy jest sens taki logotyp z błędem ortograficznym upowszechnić , a potem się wstydzić….

Edek
Edek
odpowiada  Marek
7 miesięcy temu

Mylisz się, jest poprawnie.

Dfg
Dfg
7 miesięcy temu

Dobrze że nie tęczowy