Przasnysz. Kradli prąd, wpadli na gorącym uczynku.

W czwartek, 30 stycznia, w Przasnyszu na ulicy Zawodzie ujawniono kradzież energii elektrycznej. Sprawą zajęła się już przasnyska Policja.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9:00 na ulicy Zawodzie w Przasnyszu. Jak informuje KPP Przasnysz, pracownik Urzędu Miasta wspólnie z pracownikiem PGE w Ostrołęce w dwóch mieszkaniach komunalnych ujawnili kradzież energii elektrycznej.

Straty wyceniono na łączną kwotę około 600 złotych.  W związku ze zdarzeniem przasnyska policja postawiła już zarzuty kradzieży dwóm 43 – letnim mieszkańcom naszego miasta.


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elektryk PGE
Elektryk PGE
11 miesięcy temu

Do wiadomości wszystkich.Oni nie zapłacą 600 zł tylko zapłacą 5 krotność skradzionego kilowata.Wszystko zależy od tego czy ingerowali w układ pomiarowy czy też go całkowicie pominęli.

Leon
Leon
11 miesięcy temu

Oj tam Wielka mi sensacja ….. Duperele… Odkrycie roku normalnie ….. Nas z tym prądem niejedna firma wali w konia i pasuje ….

Marek
Marek
11 miesięcy temu

Mają mieszkania niemalże za darmo, pińcet plus, pomoc z mopsu, jakieś place zabaw z budżetu partycypacyjnego, i jeszcze muszą prąd kraść. Masakra.

Elektryk PGE
Elektryk PGE
11 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Jak się nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie?

Andrzej
Andrzej
11 miesięcy temu

Dla zaawansowanych zamontuj licznik prywatny za państwowym i tam to dopiero są wałki

Marek
Marek
11 miesięcy temu
odpowiada  Andrzej

A krasnoludki sikają do mleka i wtedy jest zsiadłe.