Przasnysz. Harmonogram odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych [IX – X 2020r.]

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych i zmieszanych z nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych na terenie miasta Przasnysz w okresie od dnia 01.09.2020 r. do dnia 31.10.2020 r.

 

Odbiór z nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych położonych na terenie gminy miejskiej Przasnysz.

 

MiesiącOdpady zmieszane, odpady ulegające biodegradacji

(worki brązowe)

Poniedziałek*Wtorek*Środa*Czwartek*
Wrzesień 202014, 281, 15, 292, 16, 303, 17
Październik 202012, 2613, 2714, 281, 15, 29

 

MiesiącOdpady segregowane (worki żółte, zielone i niebieskie)
Poniedziałek*Wtorek*Środa*Czwartek*
Wrzesień 202014151617
Październik 202012131415

 

 

Podział gminy miejskiej Przasnysz na rejony zbiórki odpadów

 

PONIEDZIAŁEK – ulice:

Makowska, Jesionowa, Wąska, Przemysłowa, Leszno, Sienna, Poziomkowa, Okopowa, Jaworowa, Rumiankowa, Chabrowa, Wiejska, Długa, Ruda, Dworska, Rycerska, Zamkowa, Targowa, Rowerowa, Prosta, Żniwna, Krzywa, Zaciszna, Rzemieślnicza, Łąkowa, Jesienna, Wiosenna, Kolejowa, Nadrzeczna, Młodych, Gołymińska, Pileckiego, Hoppe, Mazowiecka, Glinki, Piaski, Willowa, Jelińskiego, Spacerowa, Słoneczna, Spokojna, Piękna, Miła, Piłsudskiego, Dobra, Kurpiowska, Polna, Handlowa, Obrońców Westerplatte, Stawki, Gdańska, Szosa Ciechanowska, Rostkowska, Pielgrzymkowa, Przyjemna.

 

WTOREK – ulice:

Inżynierska, Chełchowskiego, Św. St. Kostki, Zawodzie, Szpitalna, Medyczna, Kochanowskiego, Kąpielowa, Reja, Krótka, Zielona, 3-Maja, Pstra, Ciechanowska, O. Kryszkiewicza, Zduńska, Kilińskiego, Mokra, Świerczewo, Ogrodowa, Ostrołęcka, Przechodnia, Mostowa, Sienkiewicza, Warszawska, Czeladnicza, Nowowarszawska, Dąbrowskiego, Ławnicza, Rynek, Kościelna, Św. Wojciecha, Joselewicza, Kacza, Tylna.

 

ŚRODA – ulice:

Al. Wojska Polskiego, Wojskowa, Iwaszkiewicza, Gałczyńskiego, Witkiewicza, Norwida, Młota-Przepałkowskiego, Reymonta, Prusa, Tuwima, Lotników, Brzechwy, Kisielewskiego, Kossaka, Matejki, Baczyńskiego, Żwirki i Wigury, Różana, 9-Maja, Cicha, Orzeszkowej, Broniewskiego, Asnyka, Nowa, Spółdzielcza, Matuszewskiego, Starzyńskiego, Kopernika, Żeromskiego, Konopnickiej, Jasna, Mickiewicza, Witosa, Sikorskiego, Dąbrowskiej, Baranowska, Strażacka, Św. Floriana, Rubinowa,
Al. Jana Pawła II, Królowej Jadwigi, Ks. Skargi, Tęczowa, Św. Krzysztofa, Narutowicza, Księcia Janusza, Kardynała St. Wyszyńskiego, Św. Kingi, Miłosza, Ks. Ściegiennego, Ks. Twardowskiego, Oszkobłok, Chełmońskiego, Pogodna.

 

CZWARTEK – ulice:

Słowackiego, Mirowska, Żytnia, Królewiecka, Rolnicza, Jabłoniowa, Kwiatowa, Miodowa, Pszeniczna, Brzoskwiniowa, Azaliowa, Kalinowa, Malinowa, Agrestowa, Sadowa, Leszczynowa, Jaśminowa, Jałowcowa, Bukszpanowa, Wrzosowa, Morelowa, Magnolii, Wiśniowa, Bienia, Świerkowa, Pukiańca, Sosnowa, Brzozowa, Bukowa, Klonowa, Orlika, Szkolna, Osiedlowa, Sportowa, Dębowa, Lipowa, Akacjowa, Skłodowskiej-Curie, Obojskiego, Ostoja-Kotkowskiego.

 

Odbiór odpadów może odbywać się w godz.: 7.00 – 20.00

Pojemniki i worki w dniu odbioru powinny być wystawione przed nieruchomość do godz. 7.00.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments