Przasnyski Urząd Skarbowy z tytułem „Urzędu Przyjaznego Przedsiębiorcy”.

W tym roku już po raz 17-ty rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. Wśród laureatów znalazł się Urząd Skarbowy w Przasnyszu.

Celem konkursu, tak jak w poprzednich edycjach, jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

W tegorocznej edycji tytuł ,,Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy „ otrzymało 65 urzędów. Najwięcej Urzędów zostało nagrodzonych w województwie mazowieckim 10, śląskim 9 oraz zachodniopomorskim 6.

Nagrodzone Urzędy Skarbowe z województwa mazowieckiego :

Urząd Skarbowy w Siedlcach, Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu, Trzeci Mazowiecki Urząd Skarbowy w Radomiu, Urząd Skarbowy w Legionowie, Urząd Skarbowy w Przasnyszu, Urząd Skarbowy w Pruszkowie, Urząd Skarbowy Warszawa – Mokotów, Urząd Skarbowy Warszawa – Wawer, Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa – Śródmieście.

Naczelnik Urzędu Skarbowego  w Przasnyszu Grzegorz Magnuszewski w dniu 25 czerwca 2019 odebrał przyznany tytuł  w Siedzibie BCC w Warszawie z rąk  Nadinspektora, Sekretarza Stanu, Szefa Krajowej Administracji Skarbowej – Piotra Walczaka oraz Prezesa  BCC – Marka Goliaszewskiego.

Za przyznany certyfikat składam podziękowanie pracownikom świadczącym pracę w Urzędzie Skarbowym w Przasnyszu – za gotowość , jakość obsługi oraz podejście do podatnika które spotkało się z uznaniem i przyznaniem tytułu „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” Prawo używania  tytułu przysługuje przez 1 rok tj. do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.


guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasia
Jasia
1 rok temu

Gratulacje.