Przasnyska „Dwójka” wygrywa Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej.

W miniony weekend  na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu odbyły się finały zawodów w koszykówce dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież – klasy VII – VIII.

Rywalizacja w grupach toczyła się pod dyktando drużyn reprezentujących szkoły przasnyskie. SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3. Drużyny z wyżej wymienionych szkół wygrały swoje grupy i awansowały do strefy półfinałów.

W kategorii dziewcząt w pierwszym półfinale SP nr 3 Przasnysz pokonała PSP Zaręby o SP nr 2 Przasnysz wygrała z SP w Bogatem. W emocjonującym finale dziewczęta z „Dwójki” pokonały rówieśniczki z SP nr 3. Trzecie miejsce przypadło w udziale SP w Bogatem.

W kategorii chłopców w fazie półfinałów SP nr 2 Przasnysz pokonała PSP Jednorożec a SP nr 1 Przasnysz pokonała PSP nr 2 Chorzele. W zaciętym finale, zdobyte na początku spotkania prowadzenie do końca udało się utrzymać Szkole Podstawowej nr 2, mimo ambitnej pogoni uczniów z SP nr 1. Trzecie miejsce zajęła PSP w Jednorożcu po pokonaniu PSP nr 2 Chorzele.

W kategorii młodzież mistrzami powiatu zostały dziewczynki z SP nr 2 Przasnysz – opiekun Barbara Majewska.

W kategorii młodzież mistrzami powiatu zostali chłopy z  SP nr 2 Przasnysz – opiekun Szczepan Ulatowski.