Przasnyscy żołnierze wygrywają Mistrzostwa 16. Dywizji Zmechanizowanej w półmaratonie!

Pięknie pokazali się biegacze 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu podczas Mistrzostw 16. Dywizji Zmechanizowanej w półmaratonie.
Trudna trasa obfitująca w liczne wzniesienia oraz silny wiatr nie przeszkodził żołnierzom 2. ORel odnieść bezapelacyjnego zwycięstwa. Po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni i zdominowali rywalizację w tej konkurencji zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz wygrywając indywidualnie dwie z pięciu kategorii. Ponadto w pierwszej 20 wyników open znalazło się aż 6 żołnierzy z przasnyskiej jednostki.

 

Indywidualnie najlepsze wyniki odnieśli szer. Marzena Raniszewska – 1. miejsce w kategorii kobiet powyżej 35 lat oraz szer. Krzysztof Żebrowski – 1. miejsce w kategorii mężczyzn do 35 lat. Na podium znaleźli się również szer. Sylwia Dziubińska – Przykaza (2. miejsce w kategorii kobiet powyżej 35 lat) oraz szer. Łukasz Zimmer (3. miejsce w kategorii powyżej 35 lat). Na wyróżnienie zasługuje również bardzo dobry występ (5. miejsce w kategorii open oraz rekord życiowy) naszego najmłodszego biegacza szer. Daniela Mocka.

Gratulujemy!!!

Źródło 2. ORel Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments