Przasnyscy żołnierze na Mistrzostwach 16. Dywizji Zmechanizowanej w Walce w Bliskim Kontakcie.

W dniach 20 – 23 listopada 2018 r. odbyła się kolejna edycja mistrzostw 16. Dywizji Zmechanizowanej w Walce w Bliskim Kontakcie.

Przasnyską Jednostkę reprezentowało czterech zawodników: kpr. Karol Zyra, szer. Paweł Płotka, szer. Sebastian Drewiczak, szer. Robert Wróblewski. Po losowaniu Paweł trafił na zawodnika, który wygrał całą kategorie wagową. Sebastian uczestniczył po raz pierwszy w  zawodach 16. DZ i wywalczył bardzo wysokie trzecie miejsce wygrywając przed czasem swoją walkę. Wielkim zaskoczeniem był Robert,  który szedł przez eliminacje jak czołg wygrywając dwie walki w pierwszych rundach przez KO. Jednak w finale musiał uznać wyższość przeciwnika zajmując drugie miejsce. Najbardziej doświadczony i utytułowany Karol wygrał dwie pierwsze walki w eliminacjach, ale niestety finał przegrał na punkty trafiając na zapaśnika i musiał uznać jego wyższość w tym pojedynku.

W klasyfikacji drużynowej nasi zawodnicy zakończyli na trzecim miejscu o jedno oczko wyżej niż rok wcześniej. Gratulacje za wynik osobisty i drużynowy.

 

Źródło 2. ORel Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments