Przasnyscy Mundurowi na podium w Karnawałowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej

W sobotę (04.02.br.) na hali sportowej ZSP w Przasnyszu odbył się XII Karnawałowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn. Przasnyska drużyna zajęła II miejsce.

W XII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu rywalizowało sześć  drużyn reprezentujących Komendę Powiatową Policji w: Ciechanowie, Płońsku, Mławie, Makowie Mazowieckim. Udział w turnieju wzięła również drużyna Nadleśnictwa Przasnysz.

Wszystkie drużyny były bardzo dobrze przygotowane. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Przasnyska drużyna zaprezentowała bardzo wysoki poziom gry i zajęła II miejsce na podium.

I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Płońsku, a III miejsce drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary i dyplomy. Sędziowie oraz najlepszy piłkarz i bramkarz otrzymali pamiątkowe statuetki. Turniej był okazją do integracji środowisk policyjnych i chwilą odpoczynku od codziennych rutynowych zajęć.

Wszystkim drużynom gratulujemy umiejętności i zaangażowania oraz zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju w 2018r.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments