Protokół podpisany. Szkoła Podstawowa w Obrębie przekazana Powiatowi Przasnyskiemu.

W dniu 7.05.2020r. protokołem zdawczo – odbiorczym Gmina Przasnysz, zgodnie z umową darowizny, przekazała Powiatowi Przasnyskiemu nieruchomość położoną w miejscowości Obrąb, na której posadowione były dwa budynki – budynek po byłej szkole podstawowej w Obrębie oraz budynek niemieszkalny. Przekazanie nieruchomości nastąpiło w celu utworzenia i prowadzenia przez Powiat Przasnyski jednostki pomocy społecznej.

 

Gmina Przasnysz reprezentowana przez Wójt Gminy Grażynę Wróblewską oraz Powiat Przasnyski reprezentowany przez Starostę Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego i Etatowego Członka Zarządu Pawła Mostowego w dniu 17 marca 2020 roku stawili się w kancelarii notarialnej, by w formie aktu notarialnego sfinalizować umowę darowizny.

Przekazanie nieruchomości nastąpiło w celu utworzenia i prowadzenia przez Powiat Przasnyski jednostki pomocy społecznej – placówki wsparcia społecznego w rozumieniu art. 51 i art. 51a  ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej  (Dz. U.  z 2019r., poz. 1507 ze zm.), z zastrzeżeniem, że jeśli w przeciągu dwóch lat w/w nieruchomość nie zostanie wykorzystana na ten cel – wówczas darowizna podlega odwołaniu.

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
5 miesięcy temu

Fajna inicjatywa. To nie ulega wątpliwości. Ciekawe tylko, skąd Nareszcie Przasnyski weźmie kilka ładnych baniek na adaptacjębtego budynku. No ale pożyjemy to zobaczymy. Oby się udało.

Sławomir
Sławomir
odpowiada  Marek (prawdziwy)
5 miesięcy temu

Przestań pić