Protokół podpisany. Szkoła Podstawowa w Obrębie przekazana Powiatowi Przasnyskiemu.

W dniu 7.05.2020r. protokołem zdawczo – odbiorczym Gmina Przasnysz, zgodnie z umową darowizny, przekazała Powiatowi Przasnyskiemu nieruchomość położoną w miejscowości Obrąb, na której posadowione były dwa budynki – budynek po byłej szkole podstawowej w Obrębie oraz budynek niemieszkalny. Przekazanie nieruchomości nastąpiło w celu utworzenia i prowadzenia przez Powiat Przasnyski jednostki pomocy społecznej.

 

Gmina Przasnysz reprezentowana przez Wójt Gminy Grażynę Wróblewską oraz Powiat Przasnyski reprezentowany przez Starostę Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego i Etatowego Członka Zarządu Pawła Mostowego w dniu 17 marca 2020 roku stawili się w kancelarii notarialnej, by w formie aktu notarialnego sfinalizować umowę darowizny.

Przekazanie nieruchomości nastąpiło w celu utworzenia i prowadzenia przez Powiat Przasnyski jednostki pomocy społecznej – placówki wsparcia społecznego w rozumieniu art. 51 i art. 51a  ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej  (Dz. U.  z 2019r., poz. 1507 ze zm.), z zastrzeżeniem, że jeśli w przeciągu dwóch lat w/w nieruchomość nie zostanie wykorzystana na ten cel – wówczas darowizna podlega odwołaniu.

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu

Fajna inicjatywa. To nie ulega wątpliwości. Ciekawe tylko, skąd Nareszcie Przasnyski weźmie kilka ładnych baniek na adaptacjębtego budynku. No ale pożyjemy to zobaczymy. Oby się udało.

Sławomir
Sławomir
8 miesięcy temu

Przestań pić