Próba wręczenia korzyści majątkowej policjantom

W sobotę około godziny 24:00  na ulicy Zawodzie policjanci zatrzymali zielone audi jadące z nadmierną prędkością. Podczas legitymowania jeden z pasażerów podał fałszywe dane personalne i  za odstąpienie od dalszych  czynności  zaproponował policjantom łapówkę.

W Przasnyszu na ulicy Zawodzie policjanci zatrzymali do kontroli jadące z nadmierną prędkością Audi. Wewnątrz pojazdu oprócz kierowcy jechało 3 pasażerów. Policjanci przystąpili do ustalania ich tożsamości. Jeden z nich podał nieprawdziwe dane co policjanci szybko ustalili. Poinformowali mężczyznę o skutkach prawnych umyślnego wprowadzania w błąd kontrolujących. Okazało się, że mężczyzna  jest 33 letnim mieszkańcem Przasnysza. Badanie wykazało, że   ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas dalszych czynności 33 latek za „odczepienie się” zaproponował policjantom 1000 złotych, kiedy odmówili wyzywał ich wulgarnie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do  wytrzeźwienia i wyjaśnienia. O dalszym jego losie zadecyduje sąd.

 


E.Ś/E.N


 

Sprawdź również

Teatr Trzech Pokoleń – premiera sztuki -„Drewniany talerz” – wg. Edmunda Morrisa – fotorelacja

Wczoraj Przasnyszanom niewątpliwej uczty kulturalnej dostarczyła premiera sztuki „Drewniany talerz” wg. Edmunda Morrisa w adaptacji …

error: ZAKAZ KOPIOWANIA!!!!