Prezydent Ciechanowa rekomenduje głos na Zenona Szczepankowskiego.

Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński również zachęca do głosowania na kandydatów z listy nr 1.

Mieszkańcom ziemi przasnyskiej rekomenduje sprawdzonego i skutecznego samorządowca, pierwszego starostę powiatu przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego. To kolejny samorządowiec, który wsparł kandydata na Posła RP Zenona Szczepankowskiego.

Wcześniej, oprócz wielu mieszkańców, oficjalnie zrobili to m.in.: burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski, wójt gminy Krasne Michał Szczepański, wójt gminy Czernice Borowe Wojciech Brzeziński, burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska, wójt gminy Jednorożec Krzysztof Iwulski, czy wreszcie sam marszałek województwa Adam Struzik.

Zenon Szczepankowski jest kandydatem na Posła RP, który z Ziemi Przasnyskiej ma największe i realne szanse na zdobycie mandatu i przerwanie sytuacji, w której posła nie mamy od wielu lat.

Materiał finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

2
Skomentuj artykuł

avatar
1 Liczba wątków
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
2 Comment authors
InfoprzasnyszJanek Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Janek
Gość
Janek

To bardzo dziwne że PSL trzyma razem…. Wszystkie te artykuły o poparciu pana Szczepankowskiego powinny być oznaczone jako sponsorowane. Popiera go burmistrz Chorzel (żona) oraz przyjaciele z PSL. Dziwne jakby popierali Bieńkowskiego z PIS 🙂