Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński na podium w rankingu najlepszych włodarzy miast.

Po roku przerwy „Dziennik Gazety Prawnej” wrócił do nagradzania najlepszych włodarzy, przyglądając się zarówno tym, którzy zarządzają od kilku kadencji, jak i tym, którzy swoje urzędowanie zaczęli w 2018 r. W najnowszej edycji rankingu w pierwszej dziesiątce najlepszych prezydentów miast do 100 tys. mieszkańców  został sklasyfikowany włodarz Ciechanowa Krzysztof Kosiński, zajmując medalową 3. lokatę.

 

– Nasze Miasto w ostatnich latach było nagradzane w wielu rankingach, czy to w zakresie inwestycji, pozyskanych środków UE, sportu czy polityki społecznej. Tym razem przyszła pora na dosyć osobistą nagrodę. Zostałem sklasyfikowany w dziesiątce najlepszych prezydentów miast do 100 tys. mieszkańców w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, zajmując 3. miejsce. Przed chwilą ogłoszono wyniki! To dla mnie mobilizacja na kolejne lata pracy – poinformował prezydent Ciechanowa, gratulując pierwszego miejsca prezydentowi Ełku Tomaszowi Andrukiewiczowi.

Metodologię niezależnego i obiektywnego zestawienia opracowała firma Deloitte. Do udziału w rankingu „Perły Samorządu 2020″, którego celem jest wyłonienie oraz nagrodzenie najlepszych polskich samorządów i ich włodarzy według stanu na 2020 rok, mogły się zgłaszać: gminy wiejskie, gminy miejsko-wiejskie oraz gminy miejskie do i powyżej 100 tys. mieszkańców.

Na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” opublikowani zostaną jedynie laureaci rankingu tj.gminy i włodarze, którzy w swoich kategoriach zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce. Udział w rankingu był całkowicie bezpłatny.

 

M. Jabłońska


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu

już jadę z kwiatami . będę czekał na Pana Prezydenta pod ratuszem choćby i cały dzień.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Marek (prawdziwy)
11 dni temu

Nie podszywaj się pode mnie pisowski pomiocie….

Kosiński jest ok. Gratulacje.

Ewa
Ewa
11 dni temu

Panu Krzysztofowi Kosińskiemu gratulujemy, a miastu Ciechanów zazdrościmy takiego prezydenta. Niestety nasz zółtodziub nie dorasta mu do pięt.

Ajax
Ajax
odpowiada  Ewa
11 dni temu

A nasz wygrywa w Tik Toku 🙂

Antoni
Antoni
11 dni temu

Żeby do nas płynął taki strumień od Struzika to nawet Baca by został nominowany

Zenek
Zenek
11 dni temu

No włodarz gigant na miarę mera Paryża!