Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński na podium w rankingu najlepszych włodarzy miast.

Po roku przerwy „Dziennik Gazety Prawnej” wrócił do nagradzania najlepszych włodarzy, przyglądając się zarówno tym, którzy zarządzają od kilku kadencji, jak i tym, którzy swoje urzędowanie zaczęli w 2018 r. W najnowszej edycji rankingu w pierwszej dziesiątce najlepszych prezydentów miast do 100 tys. mieszkańców  został sklasyfikowany włodarz Ciechanowa Krzysztof Kosiński, zajmując medalową 3. lokatę.

 

– Nasze Miasto w ostatnich latach było nagradzane w wielu rankingach, czy to w zakresie inwestycji, pozyskanych środków UE, sportu czy polityki społecznej. Tym razem przyszła pora na dosyć osobistą nagrodę. Zostałem sklasyfikowany w dziesiątce najlepszych prezydentów miast do 100 tys. mieszkańców w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”, zajmując 3. miejsce. Przed chwilą ogłoszono wyniki! To dla mnie mobilizacja na kolejne lata pracy – poinformował prezydent Ciechanowa, gratulując pierwszego miejsca prezydentowi Ełku Tomaszowi Andrukiewiczowi.

Metodologię niezależnego i obiektywnego zestawienia opracowała firma Deloitte. Do udziału w rankingu „Perły Samorządu 2020″, którego celem jest wyłonienie oraz nagrodzenie najlepszych polskich samorządów i ich włodarzy według stanu na 2020 rok, mogły się zgłaszać: gminy wiejskie, gminy miejsko-wiejskie oraz gminy miejskie do i powyżej 100 tys. mieszkańców.

Na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” opublikowani zostaną jedynie laureaci rankingu tj.gminy i włodarze, którzy w swoich kategoriach zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce. Udział w rankingu był całkowicie bezpłatny.

 

M. Jabłońska


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu

już jadę z kwiatami . będę czekał na Pana Prezydenta pod ratuszem choćby i cały dzień.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 miesięcy temu

Nie podszywaj się pode mnie pisowski pomiocie….

Kosiński jest ok. Gratulacje.

Ewa
Ewa
3 miesięcy temu

Panu Krzysztofowi Kosińskiemu gratulujemy, a miastu Ciechanów zazdrościmy takiego prezydenta. Niestety nasz zółtodziub nie dorasta mu do pięt.

Ajax
Ajax
3 miesięcy temu
odpowiada  Ewa

A nasz wygrywa w Tik Toku 🙂

Antoni
Antoni
3 miesięcy temu

Żeby do nas płynął taki strumień od Struzika to nawet Baca by został nominowany

Zenek
Zenek
3 miesięcy temu

No włodarz gigant na miarę mera Paryża!