Prezydent Bronisław Komorowski zaprosił starostę przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego na centralne obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja

Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski na zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wziął udział w centralnych uroczystościach z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja w 223. rocznicę ustanowienia Konstytucji. Uroczystości odbyły się 3 maja na Placu Zamkowym w Warszawie. Pan Prezydent wraz z Małżonką wystosowali również na ręce naszego starosty zaproszenie na spotkanie w węższym gronie, które odbyło się po oficjalnych obchodach – w Pałacu Prezydenckim.

Starosta Zenon Szczepankowski otrzymał jednocześnie zaproszenie od Szefa Kancelarii Prezydenta RP na  uroczystości wieczorne w dniu 2 maja, zakończone koncertem orkiestr wojskowych na Dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego.

W związku z prezydenckim zaproszeniem na uroczystości centralne, starosta Zenon Szczepankowski nie mógł wziąć udziału w lokalnych obchodach 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Delegacji powiatu przasnyskiego lokalnie przewodniczył wicestarosta Tomasz Osowski.


Zenon Szczepankowski - starosta przasnyski z prezydentową Anną Komorowską .

 

Sławomir Czaplicki

Kierownik Referatu

Rozwoju Gospodarczego, Promocji

i Rynku Pracy

Rzecznik Prasowy


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments