Premier Morawiecki i marszałek Struzik gratulują inauguracji Roku Świętego Jana Pawła II w Powiecie Przasnyskim.

Z okazji odsłonięcia pomnika Bronisława Matuszewskiego oraz inauguracji Roku Świętego Jana Pawła II w Powiecie Przasnyskim, swoje słowa do naszych mieszkańców skierowali członkowie rządu oraz samorządów z Mazowsza.

Listy skierowane do mieszkańców powiatu przasnyskiego przysłali: Mateusz Morawiecki – Prezes Rady Ministrów RP, Marlena Maląg – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Maciej Wąsik – Sekretarz Stanu w MSWiA oraz Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu

Ja tam bym wolał obwodnicę zamiast tych niewątpliwie pięknych listów.
No ale cóż, life is brutal…

Unger
Unger
11 miesięcy temu

Drugie największe miasto Mazowsza powinno już dawno mieć port lotniczy. A jeszcze nie powstało, bo ważniejsze jest lotnisko o standardzie obsługi rodem z Burkiny Faso, przez które jedyny przewoźnik wysysa pieniądze z budżetu samorządu wojewódzkiego, dzięki zarządcy Struzikowi.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
odpowiada  Unger

Drugie największe miasto Mazowsza dostało całkiem zgrabny port rolniczy. Tylko był taki mały problem, że nikt nie chciał z tego portu latać. Dosłownie nikt. Nawet z takich portów jak Olsztyn Mazury coś tam latało i lata. A z Radomia d**a.
Co do Modlina to zgadzam się, że Ryanair powinien płacić stawki rynkowe albo niech wypi****la. Bo Ryanair zarabia, a Modlin pod kreską.