Pracownicy przasnyskiego MDK-u w świątecznym teledysku [VIDEO]

Dziś miała miejsce premiera teledysku do pastorałki „To już Święta” w wykonaniu pracowników Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. O pomysł wspólnego nagrania utworu zapytaliśmy dyrektor przasnyskiego MDK-u, Magdalenę Król – Piórkowską.

 

– Dwa miesiące temu w mojej głowie narodził się pomysł stworzenia piosenki. Projekt, który zaangażuje wszystkich pracowników MDK, ponieważ mamy wiele talentów wokalnych, muzycznych i artystycznych w naszej kadrze. Ten rok jest zupełnie inny niż wszystkie. Z powodu covida nie ma u nas wydarzeń artystycznych, czego nam bardzo brakuje. Rozmawiając wspólnie z pracownikami wypracowaliśmy pewien pomysł. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy napisać słowa do pastorałki, później powstała muzyka, a na końcu aranżacja do utworu. Kolejnym etapem było wykonanie scenografii i  nagranie teledysku. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w ten projekt bez wyjątku. Dziękuje również Natalii Jakubowskiej za pomoc przy tworzeniu muzyki oraz zaśpiewanie razem z nami. Samo nagrywanie teledysku sprawiło nam wiele radości. Do nagrania posłużyły dwie kamerki sportowe i może nie jest on  profesjonalnie nagrany, ale efekt ocenicie Państwo. Tak powstała Pastorałka pt. „To już Święta”. Nasza piękna i radosna pastorałka jest przesłaniem do wszystkich i wprowadza nas w  magiczny czas Świąt w tym trudnym covidowym czasie.  To była piękna, muzyczna przygoda. Dziękuje całej ekipie w zaangażowanie w realizację projektu. Cudnych Świąt dla wszystkich i miłego słuchania naszej pastorałki  w Święta w Waszych domach – powiedziała naszemu portalowi dyrektor Magdalena Król – Piórkowska.

 

 

W nagraniu Pastorałki udział wzięli pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu: Magdalena Król-Piórkowska, Janina Osowska, Martyna Sekuna, Wioletta Bączek, Tomasz Szymborski, Zbigniew Olszak, Robert Próchnicki, Artur Wencław, Tomasz Jakubowski, Marek Karolski, Roman Szymborski oraz gościnnie Natalia Jakubowska.

 

Muzyka: Zbigniew Olszak, Natalia Jakubowska

Słowa: Karolina Kulpanowska, Martyna Sekuna

Nagranie i udźwiękowienie: Marek Karolski

Scenografia: Tomasz Jakubowski


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PRZASNYSZ
PRZASNYSZ
30 dni temu

Gdzie Sławomir?

Przasnyszanka
Przasnyszanka
30 dni temu

Bardzo mi się podoba! Wesołych Świąt!

Marian
Marian
30 dni temu
odpowiada  Przasnyszanka

Swietnie brawo

Stefanek
Stefanek
30 dni temu

Super