„Pożegnanie Lata” w Karwaczu – fotorelacja

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz właśnie pożegnało odchodzące lato. Na integracyjnej imprezie w Karwaczu, którą zorganizowano w sobotę, 23 sierpnia, bawiło się w sumie kilkaset osób z całej gminy. Zebranym nie przeszkadzała nieco chłodna aura, a najważniejsze było to, że na wspólnej imprezie mogli się spotkać reprezentanci najróżniejszych środowisk z całej gminy.

Festyn pod nazwą „Pożegnanie Lata”, który odbył się w minioną sobotę, był fragmentem większego projektu realizowanego przez Stowarzyszenie. Od początku wakacji mieszkańcy gminy mogli brać udział w najróżniejszych przedsięwzięciach finansowanych w dużej mierze z dotacji przyznanej z budżetu gminnego. Impreza, którą zaplanowano w przedostatnią sobotę sierpnia, miała podsumować dotychczasowe wydarzenia z całych wakacji. Co istotne jednak, wcale nie kończy to samego projektu realizowanego przez Stowarzyszenie.

Wspomniany piknik był przedsięwzięciem, które skupiło w sobie pracę wielu podmiotów. Oprócz samego Stowarzyszenia w jego przygotowanie były zaangażowane lokalne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, Gminnej Biblioteki Publicznej czy Gminnegoo Ośrodka Pomocy Społecznej. Całemu przedsięwzięciu patronowała wójt Grażyna Wróblewska. Pomysłami dzieliły się również zaproszone do współpracy grupy animacyjne. A wszystko po to, by pokazać, że społeczność gminy Przasnysz jest w stanie się zjednoczyć i działać na rzecz lokalnej społeczności.

W trakcie całodziennej zabawy był czas na integrację, rozmaite konkursy i zabawy, jak również zastaw gier aktywizujących dla najmłodszych. Na scenie swoje talenty odkrywały zaproszone grupy artystyczne, a po południu na wszystkich czekało integracyjne ognisko. Cała impreza potrwała do późnych godzin popołudniowych.

To jednak nie jest koniec integracji a’la gmina Przasnysz. Przed mieszkańcami jeszcze jedna impreza realizowana w ramach wspomnianego projektu integracyjnego. Szczegóły już niebawem. Tymczasem prezentujemy fotogalerię z imprezy zorganizowanej w minioną sobotę.Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...