Pożar w przasnyskiej „Żabce”.

Wczoraj, 15 października, około godz. 15:45 doszło do pożaru w pomieszczeniu magazynowym sklepu „Żabka” w Przasnyszu na ulicy Elizy Orzeszkowej.

W chwili przyjazdu straży pożarnej, pożarem objęte były skrzynki plastikowe w pomieszczeniu magazynowym sklepu. Wszystkie osoby znajdujące się w sklepie opuściły budynek przed przybyciem jednostki ochrony przeciwpożarowej.  Żadna z osób nie uskarżała się na dolegliwości.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu rozpoznania i odłączeniu zasilania elektrycznego w budynku przystąpili do gaszenia pożaru. Na źródło ognia podano jeden prąd gaśniczy wody w natarciu. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych.

W dalszej kolejności działań przystąpiono do przewietrzenia wszystkich pomieszczeń przy użyciu wentylatora oddymiającego. Wykorzystując kamerę termowizyjną sprawdzono obiekt czy nie występują ukryte zarzewia ognia.

W wyniku pożaru spaleniu uległa lampa oświetleniowa i skrzynki po piwie.  Zabrudzeniu uległy ściany sklepu  w pomieszczeniu magazynowym.

Działania ratowniczo-gaśnicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza.


Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments