Poważny wypadek pod Mławą. Dwie osoby ranne, w tym 5-letnie dziecko.

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego na drodze krajowej K7 w rejonie miejscowości Strzegowo. W zdarzeniu ucierpiały 2 osoby. Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów.

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia br., ok. godz. 18:00 na drodze krajowej nr 7 na terenie gm. Strzegowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letnia mieszkanka gm. Strzegowo, kierująca pojazdem marki Seat Ibiza, w trakcie włączania się do ruchu i wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo tym samym pasem ruchu 26-letniemu mieszkańcowi gm. Raciąż, kierującemu pojazdem marki Skoda Octavia. Kierujący pojazdami i pasażerowie pojazdu Skoda Oktawia zostali hospitalizowani w szpitalach w Mławie, Ciechanowie i Płońsku. W wyniku tego zdarzenia kierująca pojazdem Seat doznała złamania kości obojczyka, natomiast u 5-letniej pasażerki Skody stwierdzono przedostanie się płynu do otrzewnej. Kierujący byli trzeźwi.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

Źródło KPP Mława
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments