Poważny wypadek na trasie Przasnysz – Maków Maz. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do groźnego wypadku drogowego doszło na trasie Przasnysz – Maków Mazowiecki w miejscowości Obiecanowo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wstępne ustalenia Policji wskazują na to, że kierujący suzuki, 70 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego, jadąc w kierunku Przasnysza, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na prawe pobocze po czym odbił i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym vw polo, którym kierowała 47 – letnia mieszkanka powiatu makowskiego.

W wyniku zderzenia kierujący pojazdami trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Policjanci apelują o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.


Źródło KPP Maków Maz.
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 rok temu

Powinni zabierać automatycznie prawko takim dziadków bo tylko wypadki powodują ?

Biala
Biala
odpowiada  Anna
1 rok temu

Pani też będzie babcią oby z taką koordynacją jak teraz

Jaro
Jaro
odpowiada  Anna
1 rok temu

Automatycznie to młody kierowca odcięcie powinien mieć i silnik Maks 60kM to taka sama bzdura ale młodzi kierowcy robią najwięcej wypadkiw

Wizard
Wizard
1 rok temu

Kto jest za posiadaniem uprawnień tylko do 60 roku życia?

And
And
1 rok temu

Sam mam takiego dziadka 80 lat który jezdzi , prawo jazdy ma bezterminowo nawet na badania nie mogą go wysłać dopóki nie spowoduje wypadku teraz dopiero wchodzi ustawa prawko dają na 10, 5, 3, w zależności od wieku ale z tymi starymi co dostawali bezterminowo nic nie można bo prawo nie działa wstecz .

Józef
Józef
1 rok temu

Dziadkowie jeżdżą rozważnej od roparzeńcow po otrzymaniu prawa jazdy i mniej powodują wypadków. A co do badań,to inna sprawa.

Aga
Aga
odpowiada  Józef
1 rok temu

Jestem tego samego zdania Ile wypadków jest spowodowanych przez „dziadków”,a ile przez młodsze osoby Wystarczy się rozejrzeć ….a nie naskakiwać na „dziadków”.. ..Jeszcze nie widziałam aby jakiś starszy pan czy pani pędzili 200 km…albo nawet 120…Pozdrawiam wszystkich staruszków za kierownicą ??

Zigzag
Zigzag
1 rok temu

Też będziecie dziadkami.?

Emma
Emma
odpowiada  Zigzag
1 rok temu

A co teraz by starski ludzie mieli bym rowerem jeździć