Poważne zderzenie samochodów ciężarowych w powiecie ciechanowskim.

Do wypadku doszło w czwartek, 5 grudnia, na DK 60 w powiecie ciechanowskim. Około godziny 10:00 zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na szczęście w groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

O przebiegu interwencji informuje KP PSP Ciechanów:

-Po przybyciu na miejsce,KDR zastał zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów ciężarowych Volvo FM z naczepą oraz Scania 460 z naczepą. Na skutek zdarzenia jedna z osób wymagała udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy – jednak po zbadaniu przez ZRM pozostała na miejscu. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca i kierowaniu wahadłowo ruchem pojazdów. Jednocześnie ratownicy odłączyli zasilanie w jednym z pojazdów. Na miejsce zdarzenie dotarły dwa patrole policji oraz przedstawiciele GDDKiA. Dalsze działania polegały na kierowaniu ruchem na czas odholowywania ciężarówki. Na koniec przy użyciu sorbentu zebrano wycieki płynów eksploatacyjnych i uprzątnięto pozostałości wypadkowe. W działaniach trwających 1h1min udział wzięły cztery zastępy straży pożarnej.

Źródło KP PSP Ciechanów
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

W dokładnie godzinę i jedną minutę wywieziono te wraki i wszystko posprzątano? Jeśli tak, to szacunek. Ale wygląda to na pomyłkę.