Pora na akcję ”wiosna”. Panie z Przasnysza do dzieła!

Najwyższa pora rozpocząć akcję WIOSNA, bo za miesiąc, dwa będzie już za późno. Czego pragną kobiety na tą porą? Smukłej sylwetki, jędrnej skóry no i świetnego samopoczucia, dzięki czemu w pełni będą mogły rozkoszować się piękną pogodą i urlopem.

Dlatego warto już dziś rozejrzeć się za aktywnością, która pomoże nam w osiągnięciu tego celu. A jeśli już podejmować wyzwanie to tylko z najlepszymi!

Szkoła Tańca SalsaFit powstała w 2009 roku. Początkowo działała na terenie Białegostoku, z czasem sieć objęła również inne miasta w Polsce np. Katowice, Poznań, Olsztyn czy też właśnie Przasnysza i okolice. Co roku poszerza się również zakres działalności, ponieważ wzrasta zainteresowanie zajęciami. Potwierdzeniem, że jest to trafiona inicjatywa jest przede wszystkim zadowolenie uczestniczek.

 Często Panie, które są nie najmłodsze i nie mają figury modelki lub są po ciąży krępują się iść na siłownię, gdzie również są panowie. My zapraszamy na nasze zajęcia tylko i wyłącznie Panie, które są różnej kondycji, różnych rozmiarów. Uczestniczki we własnym gronie mogą tańczyć, odchudzać się bez żadnego skrępowania. Nasze instruktorki szkolone są nie tylko pod kątem technicznym przygotowywania zajęć, ale również w kwestii stwarzania przyjaznej atmosfery – mówi założycielka Szkoły Paulina Sokół.

Wiek również nie stanowi przeszkody w czynnym udziale w zajęciach, ponieważ nie ma żadnych kryteriów podziału na grupy. Nie liczy się wiek, a liczą się chęci:

• Często przychodzi mama z córką, a nawet babcia z wnuczką. Stawiamy na układy bardzo proste, chodzi tu o tempo – raz szybsze raz wolniejsze, żeby można było poprawić kondycję, spalić tkankę tłuszczową. Kroki są nieskomplikowane, żeby Panie mogły odpocząć po pracy, dziewczyny po szkole czy uczelni – tak żeby się spocić ale i psychicznie odpocząć – dodaje Paulina Sokół.

Aktualnie w ofercie Szkoły SalsaFit na Mazowszu znajduje się ZUMBA, ZUMBA + BUP (ćwiczenia wzmacniające na brzuch, uda i pośladki) oraz całkowita nowość FORMUŁA S, czyli ćwiczenia umożliwiające szybki powrót do rozmiaru S. Zajęcia organizowane są w wielu lokalizacjach – głównie w salach gimnastycznych należących do szkół.

Atutem jest również cena, ponieważ opłata za tę formę aktywności nie jest wygórowana – to jedyne 100 złotych za 10 tygodni zajęć/raz w tygodniu lub 180 zł za 10 tygodni zajęć/dwa razy w tygodniu. Na wiosnę przygotowaliśmy specjalną promocję dla stałych klientek, wystarczy że przyjdą na zajęcia z osobą, która jeszcze nie uczestniczyła w naszych kursach, a zamiast po 100 zł, zapłacą tylko po 80zł lub zamiast 180zł, zapłacą tylko 150 od osoby. Pond to wszystkie kursantki mogą wziąć udział w konkursie – Pani, która schudnie najwięcej podczas 10-tygodniowego kursu otrzyma nagrodę 1500 zł.

Od 20 kwietnia startują nowe grupy w Przasnyszu (Szkoła Podstawowa nr 2, ul.Kilińskiego 1):

Środy od 20.04 godz.19:20 FORMUŁA S

Poniedziałki od 25.04 godz.18:00 ZUMBA

Zapisy telefoniczne pod nr 505276709.

Cały grafik Mazowieckiego na stronie: www.salsafit.pl

lub na FB https://www.facebook.com/SalsaFitMazowsze


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments