Pomóżmy wyrwać Adama ze szponów śpiączki.

Marzena Osowska Matasz pochodzi z okolic Przasnysza. Jako dziecko mieszkała w Osówcu Szlacheckim. Szkołę podstawową skończyła w Nowej Krepie, następnie uczęszczała do Technikum Rolniczego w Przasnyszu.

Po maturze studiowała w Olsztynie …potem kilka miesięcy pracowała w Anglii, po czym wróciła do rodzinnego miasta. W Przasnyszu rozpoczęła pracę w ABB i tu właśnie poznała miłość swojego życia, czyli Adama. Cudowna prawdziwa, piękna miłość doprowadziła ich do ołtarza. Ślub odbył się w Kościele w Świętym Miejscu. Potem już jako małżeństwo Marzenka i Adam postanowili przenieść się do Warszawy …tam urodził się Piotrek i Pawełek. Są normalną kochającą się rodziną i tak jest do dziś…
Niestety w grudniu 2018 r Adam uległ wypadkowi i potrzebuje NASZEJ POMOCY, gdyż rehabilitacja, której niestety nie refunduje NFZ jest bardzo kosztowna. Przez kilka miesięcy Marzenka sama radziła sobie z finansami związanymi z rehabilitacją męża (nie prosiła o pomoc, chciała sama wszystkiemu podołać ) jednak trzeba żyć dalej są chłopcy, codzienne wydatki, a oszczędności kiedyś się kończą … dlatego też powstała grupa, by pomóc jej obudzić Adama , który od kilku miesięcy jest w śpiączce.

Wszyscy na niego czekają, szczególnie synowie, którzy tęsknią za tatą.

Zapraszamy do grupy ,,Pomóżmy wyrwać Adama ze szponów śpiączki LICYTACJE” https://www.facebook.com/groups/2516563251766618/ , na której możecie licytować przedmioty, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację Adama. Do wylicytowania m.in Kolacja dla dwóch osób z Arkadiuszem Smoleńskim aktorem teatralnym i filmowym. Możemy go oglądać na ekranach naszych telewizorów w takich produkcjach jak: „M jak miłość”, „W rytmie serca”, „Na dobre i na złe” i wiele, wiele innych…

Uskrzydlamy Adama jazzem

Start : niedziela 6 października, godzina 18.30 Miejsce: W niedostępnej na co dzień przestrzeni, a mianowicie starym hangarze przy lotnisku im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu.

Grzech Piotrowski wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami zagrają koncert charytatywny dla Adama Matasza. Zapraszamy nie tylko fanów jazzu improwizowanego, ale i miłośników lotnictwa. Koncert bowiem odbędzie się w starym hangarze na terenie firmy Airbus – producenta samolotów cywilnych i wojskowych. Przede wszystkim jednak zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli.

Utalentowany fotograf jazzowy Adam Krause, który 6 października charytatywnie wykona fotorelację z koncertu ‚Grzech Piotrowski unplugged in Airbus. Uskrzydlamy Adama jazzem.’ przeznacza na licytację wykonane przez siebie zdjęcie, które przedstawia Michała Urbaniaka podczas występu 27 kwietnia 2018 na koncercie dobroczynnym z okazji Dnia Ludzi Bezdomnych. Licytowane zdjęcie, które w kwietniu b.r. otrzymało II nagrodę podczas pierwszej edycji Konkursu Fotograficznego im. Marka Karewicza @MK JAZZ PHOTO, zostało wydrukowane przez profesjonalny serwis w ramach krótkiej serii, liczącej tylko 5 egzemplarzy i jest oznaczone numerem 1. Egzemplarz numer 2 został ofiarowany przez autora dla Adama Matasz I jego Rodziny. Egzemplarz numer 3 otrzymał sam Michał Urbaniak, który 30 sierpnia 2019 podpisał całą serię.

Fotograf przygotował dla Państwa wyjątkową kolekcję autorskich zdjęć samolotu szkoleniowego polskich sił zbrojnych. Dzięki uprzejmości Gospodarza firmy Airbus będziecie je Państwo mogli podziwiać podczas wystawy zorganizowanej na terenie koncertu, a nawet zlicytować! Niezła gratka dla fanów lotnictwa oraz szczytny cel, ponieważ cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na dalsze wsparcie Adama w procesie wybudzania.

Zapraszamy wszystkich na koncert, na którym spotkacie m.in Monikę Mrozowską oraz wiele innych zaangażowanych w pomoc ludzi.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments