Polonus uruchamia połączenie z Przasnysza do Warszawy i Olsztyna

Polonus już w najbliższy piątek, 8.01.2021 r. wznawia kursowanie z Przasnysza do Warszawy i Olsztyna. Ponowne włączenie tej linii do siatki połączeń Polonus zapewni dodatkowe połączenie ze stolicą mieszkańcom takich miejscowości, jak Legionowo, Serock, Pułtusk, Maków Mazowiecki, Chorzele, Wielbark, Szczytno i Pasym.

 

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów, z początkiem roku postanowiliśmy wznowić kursy Polonusa z Warszawy do Olsztyna. W ramach odpowiedzi na prośby mieszkańców, przywracamy codzienne połączenie ze stolicy do takich miejscowości, jak Legionowo, Pułtusk, Maków Mazowiecki, Przasnysz czy Szczytno. Zapraszamy serdecznie na pokłady naszych komfortowych i bezpiecznych autokarów – mówi Wojciech Gąsowski, członek zarządu Polonus.

Kurs będzie się rozpoczynać na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinie 10:10, by dotrzeć do Olsztyna o godzinie 14:40. Natomiast kurs powrotny z Olsztyna do Warszawy będzie wyruszać o godzinie 15:45, aby o godzinie 20:15 dotrzeć do stolicy.

Wyjazdy z Polonus są w pełni bezpieczne i komfortowe. W autokarach obowiązują rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, tj. obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Dodatkowo od dnia 17.10.2020 r. w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, może być zajęte 50% miejsc siedzących w autobusie.

Na pokładach autobusów obowiązuje reżim sanitarny:

 

  • wszyscy pasażerowie powinni posiadać i podróżować w maseczce ochronnej,
  • pojazdy są regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń,
  • podczas oczekiwania na przystanku należy zachować bezpieczną odległość pomiędzy pasażerami,
  • pasażer, który będzie posiadał objawy choroby, takie jak kaszel, duszności, wysoka temperatura – nie zostanie wpuszczony na pokład autokaru.

 

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


 

Źródło Polonus
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel domu
Właściciel domu
12 dni temu

DRODZY WŁODARZE, A KIEDY ZAPOWIADANA OD KILKU LAT REWITALIZACJA – DWORCA PKS – W PRZASNYSZU