POLONIA WARSZAWA POKONANA!!

Polonia Warszawa – MKS Przasnysz 2:5 (1:2), 05.11.2017 godz. 13:00

Skład: Trzciński, Sławski, Wiśniewski, Wejda, Michalski, Roman, Orłowski, Majewski, Wdowiński, Frankowski, Sawczenko, Kolendo, Skała, Bednarski.

Bramki: Sawczenko 2, Sławski 1, Michalski 1.

Mecz zaczęliśmy mocno skoncentrowani w środku pola. Z dobrej obrony wyprowadzaliśmy szybkie kontry, po jednej z nich uzyskaliśmy prowadzenie. Mecz był wyrównany, przeciwnik po jednej z akcji gdzie obrońca zbyt długo czekał z interwencją zdołał dośrodkować i akcja została zakończona bramką. Jeszcze przed przerwą wyprowadziliśmy szybką akcję i po dośrodkowaniu piłka odbita przez obrońcę wpadła do bramki. Po przerwie gospodarze po rzucie rożnym zdołali wyrównać lecz końcówka meczu należała do nas, zachowaliśmy chyba więcej sił niż przeciwnik. Bramka na 2:3 podcięła im skrzydła, a kolejne dwie bramki dobiły.