POLICJANCI PODSUMOWALI DZIALANIA „ ALKOHOL i NARKOTYKI”

Podczas przeprowadzonych  działań „ALKOHOL I NARKOTYKI”  na drogach powiatu przasnyskiego  policjanci  skontrolowali 243  kierujących, spośród których jeden kierował  pod wpływem alkoholu.

Policyjne działania  pn. „ ALKOHOL I NARKOTYKI” na terenie powiatu przasnyskiego  rozpoczęły się   w środę  25 maja br. od wczesnych godzin rannych  i trwały do 26.05.2016r do godz.  06:00.  W trakcie działań policjanci skontrolowali 243  kierujących. Na terenie gminy Chorzele ujawnili  nietrzeźwego kierującego  hondą, który miał powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Ponadto na terenie powiatu doszło do 2 kolizji drogowych. Na ulicy Ostrołęckiej w Przasnyszu kierujący motorowerem nie zachował bezpiecznej odległości  od poprzedzającego go pojazdu  i uderzył w tył hyundaia.  Do kolejnej kolizji doszło na ul. Dobrej, mieszkaniec Przasnysza  kierując samochodem m-ki Daewoo Nexia  uderzył w opla. Winnych kolizji ukarano mandatami karnymi.

24 maja  na ul. Królewieckiej w Przasnyszu policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 37 letniej mieszkance Przasnysza, która kierując oplem astrą w terenie zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość , jadąc   103 km/h.

KPP Przasnysz

E.Ś.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments