Policjanci odnaleźli dwie zaginione kobiety

Policjanci, strażacy, rodzina i sąsiedzi poszukiwali dwóch zaginionych starszych kobiet. W wyniku poszukiwań w rzece odnaleziono zwłoki 67 letniej kobiety. Natomiast odnalezioną 83 latkę osłabioną i wyczerpaną przewieziono do szpitala.    

 05 września  br. do Komisariatu Policji w Chorzelach zgłosiła się mieszkanka  Żelaznej Rządowe gm. Jednorożec , która powiadomiła, że   ok. godz. 16:00 jej   83 letnia matka wyszła z domu   i do chwili zgłoszenia nie powróciła do miejsca zamieszkania. Ze starszą panią nie ma żadnego kontaktu.  Na poszukiwania wyruszyli: policjanci strażacy, najbliższa rodzina oraz sąsiedzi. W akcji poszukiwawczej uczestniczyło 50 osób.   Następnego dnia około godziny 13:30  na łące  pomiędzy miejscowościami Żelazna Rządowa- Parciaki około dwa kilometry  od miejsca zamieszkania   odnaleziono   błąkającą się  kobietę.  Okazało się że  83 latka straciła orientację w terenie i nie umiała  odnaleźć drogi powrotnej do domu.  Noc  spędziła na łące. Kobieta potrzebowała pomocy lekarskiej i została przewieziona do szpitala w Przasnyszu

 Przedwczoraj (06.09.br) policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnej zaginionej kobiecie  mieszkance gminy Chorzele. Jak ustalono 67 letnia  kobieta zamieszkała w Zdziwóju  Nowym  od kilku dni nie kontaktowała się z  rodziną i sąsiadami, a jej dom był zamknięty na kłódkę. W wyniku poszukiwań  ciało kobiety odnaleziono w rzece. Decyzją prokuratora zwłoki przewieziono do prosektorium.

KPP Przasnysz

EŚ/EN.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments