Policja szuka sprawców, którzy wykorzystując nieuwagę 80 – letniej kobiety zabrali kilka tysięcy złotych.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Makowie Maz. szukają sprawców kradzieży pieniędzy. Sprawcy wykorzystując nieuwagę 80 – letniej kobiety zabrali kilka tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce 2 października na terenie gminy Karniewo. Makowska policja o zdarzeniu została powiadomiona dwa dni później. Dwie kobiety wykorzystując nieuwagę 80 – letniej kobiety zabrały jej pieniądze.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że opisywanej kradzieży najprawdopodobniej dokonały osoby narodowości romskiej poruszający się Oplem Vectra koloru granatowego. Kobiety weszły do domu wykorzystując nieobecność pozostałych mieszkańców, a następnie zaczęły rozpościerać koce nad głowami. W tym momencie najprawdopodobniej doszło do kradzieży. Kiedy pozostali domownicy wrócili do domu kobiety opuściły posesję i odjechały z oczekującym na nie mężczyzną.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców powiatu makowskiego o ostrożność. Apelujemy również do dzieci i wnuków, aby ostrzegły przed podobnymi zdarzeniami swoich rodziców i dziadków.

Prosimy wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o pilny kontakt z policją pod nr tel. 997 lub pod numerem Dyżurnego KPP w Makowie Maz. 29 7177 200.


Źródło KPP Maków Maz.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments