Policja nadal poszukuje 20 – letniego Gabriela P. Chłopak zaginął 10 lipca.

Ciechanowscy policjanci nadal prowadzą poszukiwania 20 – letniego Gabriela P., który w dniu 10 lipca 2020 roku ostatni raz kontaktował się z rodziną o godz. 16:45. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Policji w Ciechanowie pod numerem 23 673-12-00 oraz z najbliższą jednostką terenie całego kraju.

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego z białymi lampasami na obu rękawach, spodnie dżinsowe koloru ciemnego, buty „trampki” koloru czarno – białego, koszulę na długi rękaw w kratę koloru czarno-białego.

RYSOPIS : wzrost ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemnego do ramion, oczy koloru szarego, uszy – średnie, nos – średni.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 23 673-12-00 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112.

Źródło KPP Ciechanów
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ciech
ciech
2 miesięcy temu

zmarł dzień przed ta informacja