Podsumowanie projektu aktywizacyjnego w Wielodrożu

W sobotę, 19 września, w Wielodrożu odbędzie się spotkanie integracyjne, podczas którego zostanie podsumowany projekt grupy inicjatywnej sfinansowany ze środków programu „FIO – Mazowsza Lokalnie”. Początek otwartego spotkania jest planowany na godzinę 14.00.

 

W Wielodrożu od czerwca trwa projekt pod tytułem: „Wielodróż na początku drogi do integracji”. Jest on efektem starań grupy mieszkańców tego sołectwa, które postanowiło przygotować dla swoich mieszkańców zestaw działań aktywizacyjnych. Dzięki środkom finansowym pozyskanym z programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” mieszkańcom udało się przygotować cykl warsztatów kulinarnych, w których brało udział łącznie kilkadziesiąt osób. Zwieńczeniem projektu jest właśnie spotkanie integracyjne w świetlicy wiejskiej.

 

Organizatorem pikniku jest grupa nieformalna „Aktywni w Wielodroża”, a partnerami – Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz, Gminna Biblioteka Publiczna im. J. Narzymskiego w Bogatem, Urząd Gminy Przasnysz, Parafia Bogate, Zespół Szkół w Bogatem oraz OSP w Bogatem.

 

Szczegóły można znaleźć na poniższym plakacie.

 


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments