Pod Przasnyszem śmierć poniosła 17-letnia mieszkanka Jednorożca.

Dziś, 8 marca, około godz. 00:25 na ulicy Juliusza Słowackiego w Przasnyszu (DK 57) doszło do wypadku samochodu osobowego. W tragicznym zdarzeniu śmierć poniosła młoda mieszkanka Jednorożca.

 

W chwili przybycia straży pożarnej, wrak pojazdu marki BMW po uderzeniu w drzewo leżał na dachu w przydrożnym rowie. Samochodem podróżowały cztery młode osoby. Dwóch mężczyzn i kobieta opuścili pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych, natomiast druga nieprzytomna kobieta była zakleszczona w aucie.

Przed przybyciem jednostki ochrony przeciwpożarowej poszkodowanej kobiecie, która była poza samochodem, pierwszej pomocy medycznej udzielał strażak-ochotnik z jednostki OSP Krzynowłoga Mała, który najechał na zaistniały wypadek.

Po ewakuacji z wraku pojazdu pasażerka na desce ortopedycznej została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Lekarz stwierdził zgon młodej kobiety.

Dalsze medyczne czynności ratunkowe prowadził ZRM, który następnie przetransportował karetką pogotowia osoby poszkodowane do szpitala.

W dalszych czynnościach ratownicy uprzątnęli drogę z pozostałości powypadkowych oraz wspomagali funkcjonariuszy policji w organizacji objazdu zablokowanego odcinka DK 57.

Po zakończeniu prac przez grupę operacyjną policji i prokuratora otwarto ruch drogowy w obu kierunkach.

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Klop
Klop
7 miesięcy temu

Gnojom nie dawać prawa jazdy Gnój plus prawo jazdy równa się śmierć

Wiki
Wiki
odpowiada  Klop
7 miesięcy temu

Możesz mieć prawo jazdy od 20 lat i możesz zabić kogoś albo siebie wiec myśle ze w takiej sytuacji twój komentarz jest zbędny.

Bezcenne
Bezcenne
odpowiada  Wiki
7 miesięcy temu

Jak ktoś rozsądnie myśli, to jak na znaku jest pokazane 70 to się jedzie 60, dla swojego bezpieczeństwa i przede wszystkim dla bezpieczeństwa innych. A nie ile fabryka dała.

Bezcenne
Bezcenne
odpowiada  Klop
7 miesięcy temu

Zgadzam się. Wsiadają tacy od razu jak zdadzą i później się popisują i zakazują, jak to oni nie jeżdżą, a później są właśnie tego przykre skutki. A wystarczyłoby tylko zmniejszyć prędkość i jechać rozsądnie i tego by nie było. Bo nowicjusz nie ma takiej wprawy jak starszy. Ale każdy powinien uważać. Brak słów na dzisiejszą młodzież.

Gabi
Gabi
odpowiada  Klop
7 miesięcy temu

Myślę, że to nie kwestia wieku, a raczej rozsądku i wyobraźni, a może nawet odpowiedzialności za ludzi, którzy jadą w tym samym aucie, ale i innych użytkowników dróg. Nie powinno się mierzyć wszystkich jedną miarą, bo czasem i starsi kierowcy, bardziej doświadczeni są nieodpowiedzialni co prowadzi do tragedii na drogach. Moim zdaniem taki komentarz jest zwyczajnie nie na miejscu w obliczu takiej tragedii. Współczuję rodzinie [*]

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Gabi
7 miesięcy temu

Gabi, niestety, ale coś za często powtarza się standardowy scenariusz: małolat za kierownicą auta z napędem na tył, pasażerowie przed którymi trzeba się popisać, mokra nawierzchnia i mamy tragedię.

Tadek
Tadek
odpowiada  Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

zgadzam się. autko tatusia i trzeba przyszpanowac przed siksami z dyskoteki. co za paranoja. dopiero co zmarła dziewczynka z Jednorożca 17 lat chora na raka a teraz kierowca zabił inną….

Jola
Jola
7 miesięcy temu

Za duża moc do tak małego doświadczenia i rozumu….

Iza
Iza
7 miesięcy temu

Tragedia….młodzi ludzie BMW duży silnik prędkość i dzieją się takie sytuacje….

Mik
Mik
7 miesięcy temu

BMW + młodzież + mokra jezdnia + brawura = zgon…

Karol
Karol
odpowiada  Mik
7 miesięcy temu

Jeżdżę bmw od początku jak tylko zdałem prawo jazdy i dzięki Bogu nie miałem wypadku. Dlaczego jak ktoś młody spowoduje wypadek inna marka niż bmw nie ma tego typu komentarzy?

Tadek
Tadek
7 miesięcy temu

i ile lat dostanie kierowca za morderstwo?

Mindi
Mindi
7 miesięcy temu

Ta dziewczyną była przyjaciółka mojej bliskiej osoby, wiec moze zasrani eksperci od wszystkiego, darujecie siobie takie teksty, bo jej rodzinie i jej bliskim moze sie to jednak cieżko czyta, tym bardziej ze G wiecie i w D byliscie przy tej sytuacji. Cieszcie sie, że wy zyjecie. Dorwie sie to takie jedno z drugim do internetu i musi sie wywyższyc jak to niw jest ekspert i musi pocisnac po kims, nawet w obliczu takiej sytuacji. Wieśniartwo.

Marek W.
Marek W.
odpowiada  Mindi
7 miesięcy temu

tak to przykre. teraz niech kierowca morderca płaci do śmierci zadość uczynienie rodzinie tej dziewczynki. Cieszymy się że żyjemy ale boimy się że taki ciul jak ten kierowca mógłby rozjechać nasze dzieci na przejściu dla pieszych albo zabić sąsiada dlatego mam nadzieję że zgnije w pierdlu

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Mindi
7 miesięcy temu

Jasne, pochwalmy wszyscy kierowcę. Zuch chłopak z niego, przecież mógł zabić 3 osoby, prawda? A teraz biedactwo pewnie wpadnie w depresję pod wpływem hejtu, jak ten kozak co rozjechał gościa na oczach rodziny na Wólczyńskiej w Warszawie.
Mam nadzieję, że w końcu sądy przestaną się z takimi pier***ić. Najwyższy czas zrobić porządek z takimi chojrakami.

PRZASNYSZANIN
PRZASNYSZANIN
7 miesięcy temu

To prawda Tragedia!!! I wyrazy współczucia… Scenariusz się powtarza… Nawerzchnia wilgotno mokro parę koników pod maską i napęd na tylne koła… I myślę że wiek ma duże znaczenie.. Doświadczenie i wyobraźnia !!! Kiedy ten kierowca miał niby nabrać doświadczenia?? A, doświadczęniem wyobraźni tej faktycznej i praktycznej??? Takiej możliwości nie ma poprostu !!! Jeżdżę 20 lat po Polsce Europie itp, ciężką nogę.. i mimo to mam obawy zawsze… Wiem że na wszytko nie mamy wpływu na drodze bo idiota się znajdzie. Ale małolat +ograniczenie prędkości i mocy w samochodzie = życie i bezpieczeństwo!!!

Bezcenne
Bezcenne
odpowiada  PRZASNYSZANIN
7 miesięcy temu

Zgadza się. Jakby wszyscy jeździli zgodnie z przepisami, a nawet o te 10 mniej niż na znaku, większa połowa, której teraz z nami nie ma, żyłaby do tej pory, a tak to tylko się serce kraje jak się widzi co się wyprawia na tym świecie.

79 dobre czasy
79 dobre czasy
7 miesięcy temu

Siurki zasrane pojęcia o jeździe nie mają krzywdę innym robią wsiada i gaz do dechy

Zenek
Zenek
7 miesięcy temu

kocham ewolucję – istoty słabe wyginą same byleby nie szkodziły istotom wartościowym