Po 34 dniach hospitalizacji Gabrysia Grono wróciła do domu!

Jak poinformowali przed chwilą rodzice malutkiej Gabrysi Grono dziewczynka po 34 dniach opuściła szpital i wróciła do domu.

Jak ten czas szybko płynie. Po 34 dniach wróciliśmy do domu. Anatomicznie wada serduszka została naprawiona, profesor Carotti był zadowolony z przebiegu operacji. Na kontroli kardiologicznej echo serca wyszło dobrze, natomiast ekg wykazało nieprawidłowe bicie serca. W związku z tym Gabrysi zalożono holter, który potwierdził nierytmiczne bicie serca. Przepisano nam leczenie i pozwolono na powrót do domu, ale pod koniec sierpnia musimy wrócić na kontrolę i zobaczymy, czy serduszko Gabrysi będzie biło zdrowym rytmem. Wiemy, że wszystko będzie dobrze, ponieważ Gabrysia jest pod opieką wspaniałych kardiologów .


Gabrysia czuje się dobrze, jest bardzo aktywna, bawi się z siostrą i nie męczy tak jak przed operacją. Przed nami jeszcze wiele rehabilitacji, terapii i treningów, aby Gabrysia zaczęła normalnie jeść i chodzić. Musimy nadrobić stracony czas.


My rodzice jesteśmy bardzo szczęśliwi, że korekta wady serduszka naszej córeczki udała się i będziemy mogli w końcu normalnie żyć bez obawy o jej życie. Dziękujemy wszystkim za pomoc i okazaną serdeczność ❤️ Dzięki Waszemu wsparciu Gabrysia jest już po najważniejszej operacji serduszka ❤️ Jesteście wspaniali. ❤️ Prosimy o modlitwę, aby następna kontrola była pomyślna i Gabrysia pokonała wszystkie przeciwności i problemy ❤️ Jestem Gabrysia. Serce bij zdrowym rytmem ❤️ –
informują rodzice Gabrysi.

 

Zdj. Profesor Adriano Carotti z Gabrysią.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments