Plutonowy Paweł Ptak wygrywa Mistrzostwa 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Wieloboju Żołnierskim [FOTO]

24 listopada 2020 roku odbyły się Mistrzostwa 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Wieloboju Żołnierskim. W ramach współzawodnictwa sportowego pododdziałów wystartowało siedem trzyosobowych drużyn.

Żołnierze rywalizowali pomiędzy sobą w następujących dyscyplinach: skłony tułowia w przód w czasie 60 sekund, bieg wahadłowy 4 x 10 metrów, podciąganie na drążku oraz uginanie i prostowanie ramion na poręczach gimnastycznych.

Mistrzem Ośrodka został plut. Paweł Ptak, który zdobywając 1228 punktów sięgnął po złoty medal. Tuż za nim z wynikiem 1224 punktów uplasował się szer. Robert Komorowski, a podium uzupełnił st. szer. Krzysztof Żebrowski z rezultatem 895 punktów.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła kompania rozpoznania radiowego, drugie kompania dowodzenia, a na trzecim stopniu podium stanęli żołnierze kompanii namierzania radiowego.

Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymały z rąk dowódcy 2. ORel płk. dypl. Bogusława Postka pamiątkowe puchary i medale.