PLEBISCYT NA SPORTOWCA ROKU 2015

Rozpoczął się plebiscyt „Tygodnika Ostrołęckiego” i „Głosu Wyszkowa” na najlepszych sportowców w 2015 roku z naszego regionu. W gronie nominowanych znaleźli się także zawodnicy z powiatu przasnyskiego.
Na liście znaleźli się zawodnicy powyżej 13 r. ż., którzy w 2015 roku zdobywali medale na imprezach rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Pucharu Europy, Pucharu Polski dla klubów z naszego regionu, byli powoływani do reprezentacji Polski lub też stali się czołowymi postaciami zespołów walczących
w seniorskich rozgrywkach ligowych. Czytelnicy wskażą troje najlepszych ich zdaniem.
Nowością w tegorocznej edycji plebiscytu jest kategoria JUNIOR (6-12 lat). Pięcioro najlepszych w tej kategorii wybiorą Czytelnicy. Głosować można od dziś do środy, 24 lutego na trzy różne sposoby – klikami na stronie www.to.com.pl, głosując przez Facebooka bądź też wysyłając SMS.
Każdy z tych głosów ma inną wagę, wszystkie zaś sumują się. Głosy z Fb = 3 pkt. (można zagłosować raz dziennie), głosy z „klików” = 1 pkt. (można ich oddać 5 dziennie), 1 SMS = 10 pkt. (można oddać dowolną liczbę dziennie). Kandydat, który zbierze największą ilość głosów Czytelników, otrzyma nagrodę dla „Sportowca Roku 2015 Czytelników Tygodnika Ostrołęckiego i Głosu Wyszkowa”. Ponadto spośród wszystkich kandydatów najlepszego sportowca wybierze także kapituła konkursu z redaktorem naczelnym TO Maciejem Sulimą
i starostą ostrołęckim Stanisławem Kubłem.

Bardzo miło nam jest poinformować Państwa, że na liście nominowanych znalazł się najlepszy strzelec (IV Ligi) od kilku lat, zawodnik MKS PRZASNYSZ Paweł OLSZEWSKI.

Paweł Olszewski w MKS Przasnysz występuje od wiosny 2004 roku. Dla swojego klubu wyborny strzelec zdobył już blisko trzysta bramek i popisuje się niesamowitą skutecznością. W samej rundzie jesiennej sezonu 2015/2016  podopieczny trenera Wiktora Pełkowskiego strzelił 28 goli! Takiego snajpera w swoich szeregach chciałyby mieć klub z wyższych lig, ale Paweł przywiązany jest do MKS Przasnysz i z obecnym zespołem chce powalczyć o awans do nowej III ligi. W 2015 roku wraz z zespołem Paweł Olszewski wywalczył Puchar Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments