Pizzeria Da Grasso w Przasnyszu wspomoże przasnyski szpital!

Wobec dramatycznego apelu dyrekcji szpitala im. Wojciecha Oczko o darowizny na zakup materiałów ochronnych nie pozostali głusi przasnyscy przedsiębiorcy. Większość z nich sama przeżywa trudności, ale stara się pomóc. Tym bardziej należy docenić gest pizzerii Da Grasso, która już dostarcza nieodpłatnie pizzę dla personelu szpitala, a teraz zareagowała na apel o pomoc finansową, deklarując przesłanie 2,00 złotych z każdej sprzedanej pizzy na konto placówki. Jeśli akcja będzie się cieszyć zainteresowaniem, zostanie powtórzona.

 

Hej kochani, dziś pojawiła się informacja, że szpital w Przasnyszu potrzebuje pomocy finansowej. Postanowiliśmy w miarę możliwości pomóc i dołożyć swoją cegiełkę. W dniu jutrzejszym 25.03 od każdej zamówionej pizzy przekażemy 2,00 zł na konto szpitala. Pamiętajcie każda zamówiona pizza to realna kaska, dlatego przekażcie znajomym oraz udostępniajcie post. Liczymy na Was, jeśli akcja się powiedzie, powtórzymy ją. Akcja dotyczy tylko zamówień telefonicznych 572 570 200, 29 691 14 63. Nie dotyczy pizzy z promocji – poinformowała pizzeria Da Grasso.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że właściwie wyposażony system opieki zdrowotnej ma w tej chwili wartość bezcenną, bowiem od niego zależy ludzkiego zdrowie i życie. Niestety wbrew wielokrotnie powtarzanym kłamstwom na pomoc ze strony polityków nie można liczyć. Liczmy więc na siebie. Jutro mamy szansę zjeść smaczną pizzę i pomóc borykającej się z  trudnościami placówce medycznej. Jeśli akcja spotka się z zainteresowaniem, zostanie powtórzona.

Jutro zamawiamy pizzę!!!


 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
Mati
10 miesięcy temu

Cwane posunięcie

Konrad
Konrad
10 miesięcy temu

Orlen daje darmowe cieple napoje dla Policji Straży Pogotowia i obsługa poza kolejką ???

XSmsjsja
XSmsjsja
10 miesięcy temu

To teraz czekamy na potwierdzenie wplaty na konto szpitala

Konrad
Konrad
10 miesięcy temu
odpowiada  XSmsjsja

Teraz czekamy na trzecią pizzerie. Może pizza dla straży?

andrzej
andrzej
10 miesięcy temu

Jeśli chcieli wspomóc szpital to mogli przekazać kwotę średnia sprzedaż dzienna razy dwa złote .Taka pomoc jak zapowiadana w tej formie to zwykła (a może nawet niezwykła ) reklama swojej firmy i szantaż typu „Chcesz byśmy wspomogli szpital to przyidź i kup pizzę .Jeśli mało sprzedamy to znaczy że to TY nie chciałeś zrobić zakupów z odpisem na tak szczytny cel”