PIKNIK RODZINNY ŚDS

Piknik Rodzinny odbył się 9 lipca 2015r w Bartnikach k. Przasnysza. Celem pikniku, na który zostały także  zaproszone  najbliższe  osoby  uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy  była przede wszystkim dobra zabawa, ale miał on też zachęcić do czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wszyscy obecni na spotkaniu bardzo dobrze się bawili.. Tańce przerywane były konkurencjami sportowymi (rzut do celu, wbijanie gwoździ, rzut oponą), w które włączani byli również przybyli rodzice. Kiedy przyszedł czas na poczęstunek, uczestnicy pikniku  mogli usiąść przy zastawianych grillowanymi potrawami stołach i zebrać siły na kolejne zabawy przy muzyce. Dodatkowo można było spróbować upieczonych przez mamy słodkości. Pomimo pełnych brzuchów, kiedy zaczęła grać muzyka, wszyscy podrywali się do tańca i kolejnych zabaw.

 Sportowa rywalizacja wyzwoliła dużo pozytywnych emocji .Wspólna zabawa, piękna pogoda oraz szereg atrakcji przypomniały uczestnikom ŚDS, że tworzą wielką rodzinę, która wspólnie spędza czas, integruje się i potrafi się świetnie bawić.

  Piknik rodzinny potwierdził, jak ważna jest integracja .Organizowanie takich uroczystości sprzyja wzmacnianiu więzi i poprawia relację między uczestnikami a także między rodzicami i opiekunami.

   Spotkanie integracyjne nie byłoby możliwe bez pomocy  Pani Marioli Kukawki i Danuty Szepczyńskiej, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Piknik rodzinny sprawił  wiele radości i uśmiechu i wprowadził w doskonały wakacyjny nastrój.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments