Pijany ojciec wiózł dwójkę dzieci.

Dzięki czujności policjantów udało się uniknąć tragedii na drodze. Funkcjonariusze zatrzymali pijanego kierowcę, który mając 2 i pół promila, wiózł samochodem dwójkę swoich dzieci. 47-latek nie posiadał uprawnień. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w powiecie ciechanowskim. Policjanci z Posterunku Policji w Sońsku zostali poinformowani, że po ternie gminy Sońsk oraz Gołymin Ośrodek może poruszać się nietrzeźwy kierujący. Mundurowi natychmiast udali się we wskazany rejon, gdzie w miejscowości Ciemniewo do kontroli zatrzymali kierującego Oplem.

W pojeździe znajdowało się dwoje dzieci w wieku 10 i 12 lat. Badanie stanu trzeźwości 47-latka wykazało dwa i pól promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.


Przypominamy, że za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień grożą wysokie kary. Poza dotkliwą karą finansową sąd na podstawie Kodeksu Karnego może zastosować karę pozbawienia wolności do dwóch lat.


 

Źródło KPP Ciechanów
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
6 miesięcy temu

w Karniewie to jest cyrk… Pracowałem naprzeciw sklepu to widziałem co tam się działo.