Pijany 26 – latek uderzył w ogrodzenie i uciekł. Po chwili wpadł w ręce chorzelskich policjantów.

26 – letni mężczyzna, kierując osobówką, spowodował kolizje i uciekł. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i kierował pomimo dożywotniego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek po godzinie 14:00. Oficer dyżurny przasnyskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Zdziwój Stary. Na miejsce pojechali policjanci z chorzelskiego komisariatu i ustalili, że kierujący Fiatem Punto uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, a następnie w pośpiechu odjechał z miejsca zdarzenia.

Ustalenie sprawcy policjantom zajęło kilka minut. Na jednej z posesji w miejscowości Wasiły Zygny zatrzymano kierującego, 26-letniego mieszkańca gm. Chorzele, który po spowodowaniu kolizji przyjechał do domu, a samochód ukrył w pomieszczeniu gospodarczym.

Dodatkowo okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, mimo wcześniej spożywanego alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Wyszło również na jaw, że kierował on pomimo dożywotniego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Teraz 26 – latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem, a grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments