Pierwszy maraton filmowy już 22 grudnia

Pierwszy maraton filmowy już 22 grudnia

Z okazji KOŃCA ŚWIATA Stowarzyszenie Młodzi w Regionie, DKF „Ale Nakręcone” i Stowarzyszenie RAZEM przygotowało dla Was filmową niespodziankę. Wierząc, że 22 grudnia znów nastanie dzień, przygotowaliśmy dla Was specjalny maraton filmowy w Miejskim Domu Kultury. Start od 17:30 do późnych godzin nocnych. Bilet będzie kosztował 10 zł, z czego 5 zł będzie przeznaczona na pomoc potrzebującemu dziecku.

Zachęceni sukcesem projekcji filmu „Jesteś Bogiem” na który przyszło ponad 150 osób, wspólnie postanowiliśmy oddać Wam w ręce możliwość zorganizowania pierwszego w historii miasta Przasnysz – Nocnego Maratonu Filmowego. Po zabawie facebookowej udało nam się zgromadzić wystarczającą ilość „lajków” i oto 22 grudnia pomysł zamieni się w realną inicjatywę.

Na naszej tablicy facebookowej od dziś możecie do końca listopada głosować na tematykę maratonu filmowego. Wśród propozycji są horrory, komedie, filmy katastroficzne, polskie, kino akcji itd.

Stowarzyszenie Młodzi w Regionie już wkrótce roześle zaproszenia do wszystkich chętnych chcących wziąć udział w maratonie filmowym. Będzie też można zgłaszać się samemu oraz zgłaszać swoich znajomych poprzez kontakt facebookowy. Maraton będzie objęty całkowitą rezerwacją miejsc ze względów bezpieczeństwa.

Jak z niemal wszystkich naszych inicjatyw 50 % dochodu przeznaczona będzie na potrzebujące dziecko z naszego regionu, a 50 % dla Miejskiego Domu Kultury.

Zapraszamy Was serdecznie do głosowania i do zobaczenia już 22 grudnia w kinie !


MwR


Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.