PIERWSZE SZKOLENIA DLA LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Stowarzyszenie Królewiecki Obszar Funkcjonalny-Porozumienie Przasnyskie zorganizowało w dniu 29.06.2015 r. dwa spotkania z Panią Beatą Błaszczak – Specjalistą z Oddziału Mazowieckiej Jednostki  Wdrażania Programów Unijnych. Jedno ze spotkań skierowane było do przedstawicieli samorządów, drugie do przedstawicieli przedsiębiorców działających na terenie powiatu przasnyskiego.

Uczestnicy zapoznali się wstępnie z możliwościami pozyskiwania środków unijnych w nowej perspektywie unijnej na lata 2014-2020 zarówno poprzez samorządy jak i przedsiębiorców. Spotkanie miało m.in. na celu wysondowanie potrzeb przedsiębiorców w zakresie wsparcia i doradztwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych. W trakcie spotkań została wyrażona wola wszystkich stron organizowania w miarę potrzeb kolejnych tego typu spotkań.

Wyjściem naprzeciw oczekiwań lokalnych firm jest możliwość organizacji spotkań szkoleniowych MSWPU z przedstawicielami lokalnego sektora MSP. Zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców do kontaktu z biurem stowarzyszenia i zgłaszania swoich potrzeb w zakresie pozyskiwania środków unijnych.
Dane kontaktowe:
Biura Stowarzyszenia w Przasnyszu, przy ul. B. Joselewicza 6, pokój nr 7,
tel.: 500 018 187, email: kontakt@krolewieckiobszar.pl  www.krolewieckiobszar.pl

W związku z tym, że cały czas następują zmiany dokumentów programowych, zachęcamy także Państwa do bieżącego odwiedzania strony http://mazowia.eu/  oraz zakładki dla przedsiębiorców na stronie http://www.powiat-przasnysz.pl

Istnieje też możliwość bezpośredniego kontaktu z Panią Beatą Błaszczak w celu uzyskania ewentualnych wskazówek: b.blaszczak@mazowia.eu , tel. 22 542 21 29.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments