Pasowanie na przedskolaka – Akademia Sukcesu Wonderland

Dnia 25 października 2013 w Akademii Sukcesu „Wonderland” odbyła się uroczystość oficjalnego Otwarcia i Pasowania na Przedszkolaka. Po uroczystym powitaniu zebranych gości przez p. Marzenę Kwiatkowską – managera placówki, nadszedł czas na część oficjalną.

Burmistrz miasta Przasnysz, p. Waldemar Trochimiuk, o. Wiesław Wiśniewski z parafii św. Stanisława Kostki oraz założyciele przedszkola, państwo Cecylia i Wiesław Łubińscy dokonali uroczystego przecięcia wstęgi. Po poświęceniu budynku przez o. Wiesława oraz krótkiej wycieczce po przedszkolu, wszyscy goście zostali zaproszeni na część artystyczną w wykonaniu przedszkolaków. Ubrane odświętnie dzieci tańczyły, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Na koniec, wykonując szereg zadań, udowodniły, że są gotowe, by zostać prawdziwymi przedszkolakami, złożyły ślubowanie i dumnie stanęły do pasowania. Po pasowaniu nadeszła chwila na rozdanie dyplomów, maskotek, plakietek, kalendarzy i innych, związanych z pasowaniem, pamiątek.

Nie był to jednak koniec niespodzianek. Wszyscy goście obejrzeli krótki film opowiadający o życiu przedszkola i przedszkolaków. Rodzice mogli zobaczyć m.in. jak prowadzone są zajęcia, jak wyglądają posiłki i jak dzieci spędzają czas w przedszkolu.

Na koniec cała uroczystość została uświetniona występem iluzjonisty – dżina Alifa – znanego m.in. z programu „Mam talent”. Przedstawione przez niego magiczne sztuczki wywołały zdziwienie na niejednej, nie tylko dziecięcej, twarzy. Dzieci i dorośli mieli też okazję na żywo zobaczyć, dotknąć i zrobić pamiątkowe zdjęcie z przywiezionymi przez dżina egzotycznymi zwierzętami (legwanem, wężami). Tak zakończyła się część oficjalna w przedszkolu Akademia Sukcesu „Wonderland”.

Z tego, co dowiedziała się jednak redakcja infoprzasnysz.com, jeszcze tego samego wieczoru, uczestnicy uroczystości spotkali się ponownie, by podczas uroczystej kolacji bliżej się poznać, omówić wrażenia oraz plany na przyszłość.
Zapewne więc niedługo usłyszymy o nich ponownie…



guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments