OSP Chorzele rozpoczyna zbiórkę funduszy na zakup czujników czadu i dymu dla seniorów.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelach zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe zakupu 100 sztuk czujników czadu oraz dymu firmy Kidde SCO10.

Koszt jednego czujnika wynosi ponad 140 zł. Zdajemy sobie sprawę, że łączna kwota jaką mamy zamiar zebrać jest bardzo duża, jednak urządzenia trafią do najstarszych mieszkańców naszego miasta oraz gminy.

Dzięki partnerstwu z dystrybutorem urządzeń udało się opuścić cenę na 111,00 zł za sztukę oraz dodatkowo otrzymamy materiały prewencyjnych (plakaty,broszury) mówiące o zagrożeniach.

Wszelkie wpłaty prosimy dokonywać na rachunek

Limes Bank Spółdzielczy w Chorzelach nr 08 8913 0005 0000 0778 2000 0010

z dopiskiem „CZUJNIK CZADU”

Jeżeli jednak preferują Państwo samodzielny zakup urządzeń prosimy o przekazanie ich na rzecz naszej jednostki, a my dostarczymy, a nawet jeśli zajdzie potrzeba zamontujemy je w domach seniorów.

Osoby, które otrzymają urządzenia zostaną wybrane drogą rozmów z sołtysami oraz Urzędnikami w celu ustalenia najbardziej potrzebujących rodzin.

Jako Jednostka nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu, dlatego prosimy o wyrozumiałość, jednak jest to dobry sposób na rozpoczęcie corocznej akcji poświęconej bezpieczeństwu .

Osoby prowadzące działalność gospodarczą (SKLEPY, FIRMY) z terenu naszej gminy otrzymają pisemne wnioski.

Dzięki programowi wsparcia finansowego „Dietka Radnego” również otrzymamy zastrzyk gotówki, który pozwoli na zakup urządzeń .

Jeśli nie uda się zebrać wystarczającej kwoty, zakupimy taką ilość urządzeń na jaką będzie pozwalał budżet.

Planowane zakończenie akcji ostatniego dnia stycznia 2020 roku.

Wszelkie informacje można uzyskać pisząc na adres email ksrgospchorzele@gmail.com lub pod numerem 501-404-454 oraz przez fanpage KSRG OSP CHORZELE.

Zarząd OSP Chorzele


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments