„Ogarnięta Paczka” z pucharem Młodych w Regionie

W minioną sobotę 16 marca odbył się II Turniej Piłki Ręcznej Drużyn Mieszanych o Puchar Stowarzyszenia Młodzi w Regionie oraz Dyrektora Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu. W tym roku najlepszy okazał się zespół „Ogarnięta Paczka”.

Zespoły rywalizowały w formule każdy z każdym. W każdej z drużyn na parkiecie musiała grać przynajmniej jedna dziewczyna. Od godziny 9 rano na boisku zmierzyli się najwięksi pasjonaci tej dyscypliny sportowej w naszym regionie. Piłka ręczna została wybrana w konkursie facebookowym na koncie Młodych w Regionie, którzy już po raz kolejny dają mieszkańcom wybór, jakiej dyscypliny sportowej mają zorganizować turniej.

Pierwsze miejsce po emocjonującym meczu zdobył zespół „Ogarnięta Paczka”, w której kapitalnie w bramce spisywał się Aleksander Kwiatkowski. II miejsce zdobyli zwycięzcy sprzed roku – zespół „Handball Friends”. III miejsce zdobył zespół z Publicznego Gimnazjum w Przasnyszu – „Gimbusy”, zaś IV miejsce zajęli studenci – „Zrzeszenie Hodowców Drobiu”.

Młodzieżowa Rada Miasta oraz Stowarzyszenie Młodzi w Regionie przyznali także nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju dla Anety Wojciechowskiej – „Handball Friends”, zaś najlepszym zawodnikiem został Mateusz Krasowski – „Gimbusy”.

Turniej organizowany był w ramach dni otwartych Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za wspaniałą rywalizację i dobrą zabawę podczas turnieju.


MwR


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...