Oficjalnie GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała 2005/6 kończy swoją działalność.

Klub GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała przed chwilą w mediach społecznościowych poinformował o zakończeniu działalności dla roczników 2005/6. Wiadomość krążyła po sieci już od kilku dni jednak dziś stała się oficjalna.

Trener GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała Marcin Sokół pożegnał swoich zawodników wzruszającym listem.

„Koniec przygody piłkarskiej rocznika 2005/2006 w Gminnym Klubie Sportowym KRZYNIAK

Sześć lat temu rozpocząłem treningi z rocznikiem 2005/2006. Wraz z młodymi zawodnikami, pełni zaangażowania i optymizmu spędziliśmy wiele godzin na treningach, meczach ligowych, turniejach rejonowych, ogólnopolskich i międzynarodowych.  Wspólne spotkania i wyjazdy, czasami kilkudniowe, dawały wiele radości sportowej, przynosiły sukcesy, a porażki dawały motywację do jeszcze cięższej pracy. Po upływie kilku lat, niestety nasze drogi zaczynają się rozchodzić. Kilku chłopców idzie do szkoły średniej, co wiąże się dla nich z inną organizacją czasu wolnego, większymi obowiązkami związanymi z dalszą edukacją. Zbyt mała ilość zawodników w kadrze nie pozwala na dalszy udział w rozgrywkach. W naszej małej gminie jest bardzo trudno znaleźć kolejne chętne osoby, które chciałyby reprezentować barwy Krzyniaka w tej kategorii wiekowej.

Z tego miejsca, jako trener, chciałbym Wam chłopcy serdecznie podziękować za wspólne, niekiedy bardzo trudne godziny spędzone na treningach, meczach, turniejach.  Wasza postawa pełna zaangażowania i walki o każdy punkt zasługuje na wyróżnienie i pochwałę. Zapisujecie się w kartach historii Krzyniaka jako rocznik, z którego młodsi koledzy mogą czerpać wiele wzorców piłkarskich.

Mam nadzieje, że udało mi się zaszczepić w Was pasję do uprawiania sportu i zawsze znajdziecie czas na aktywne spędzanie czasu wolnego.

Słowa podziękowania należą się również Waszym rodzicom, którzy zawsze i chętnie służyli pomocą i wspierali działalności naszej drużyny.

Trener Marcin Sokół

Oczywiście piłka jest ciągle w grze. Od następnego tygodnia wznawiamy treningi młodszych naszych zawodników z rocznika 2008/2009, a już we wrześniu odbędzie się nowy nabór do młodszych kategorii wiekowych. Więcej szczegółowych informacji wkrótce. „


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments