Nowe oświetlenie na ulicach Kossaka, Matejki i Chełmońskiego w Przasnyszu.

Budowa latarni została zakończona, w tej chwili trwają prace związane z odbiorem. Nowe lampy świecą już na ulicach: Wojciecha Kossaka, Jana Matejki i Józefa Chełmońskiego w Przasnyszu.

 

– Inwestycja polegała na montażu 12 słupów wraz z oprawami LED, ułożeniem linii kablowej na długości ok. 600 m oraz przystosowaniem szafki oświetleniowej przy ul. Młot-Przepałkowskiego do sterowania oświetleniem ulicznym. Wartość zadania to 105 tys. zł sfinansowane z budżetu Miasta — poinformował magistrat.

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konfitura
Konfitura
7 miesięcy temu

Komuchy będą mieć teraz widno

Ja znajoma
Ja znajoma
7 miesięcy temu
odpowiada  Konfitura

A kiedy wymiana żarówek na innych ulicach ,R Reymonta Lotników Iwaszkiewicza jakoś nikt nie pamięta a tam też mieszkają ludzie

Covid
Covid
7 miesięcy temu
odpowiada  Konfitura

Może ktoś się chce czuć bezpiecznie. „18 policjantów pilnuje domu Jarosława Kaczyńskiego. „Prezes nie może nas widzieć z okien”TVN24 podaje, że każdego dnia w ochronę domu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego zaangażowanych jest 18 policjantów. Stacja dotarła do dokumentów, na podstawie których funkcjonariusze niemal nie ruszają się z Żoliborza.Oficjalnie o ochranianiu domu szeregowego posła nie ma mowy. W dokumentach adres prezesa widnieje jako KRP V.KRP V, komenda rejonowa dla Żoliborza. Ale tu chodzi o ulicę Mickiewicza, czyli dom Jarosława Kaczyńskiego, który pilnuje bez przerwy sześciu policjantów – czterech umundurowanych i dwóch po cywilu w nieoznakowanym samochodzie. Zmieniają się trzy razy na… Czytaj więcej »